Receta Gatimi

Programimi boards


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 1 prej 1
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e programimi
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Smile Programimi boards

  Forumi shqiptare per programim .Forumi eshte hapur me 2qeshor dhe qe nga ajo kohe ka grumbulluar 11antare,25tema dhe 61 postime.Behu pjese e ketij forumi dhe avancohu ne kete lemi.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Administratori; 07-06-2013 mė 04:26 PM. Arsyeja: prezantohuni me pare

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Etiketat pėr kėtė Temė