Receta Gatimi

Ky ėshtė PlayStation 4 (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Smile Ky ėshtė PlayStation 4 (foto)

  Sony, ne E3 2013 me ne fund e ka prezantuar edhe hardware-in e konzoles PlayStation 4, pasi nuk e kishte bere nje gje te tille me 4 Shkurt ne lansimin zyrtar te PlayStation 4. Ja si duket PlayStation 4 dhe sa i perket tregut, ai do te lansohet nga fundi i ketij viti.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Ec aty bisha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 1041
  Postimi i Fundit: 24-11-2015, 07:00 PM
 2. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 10:30 PM
 3. A ėshtė ky Samsung Galaxy S4? (Foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 12:37 AM
 4. A eshte ky iPhone 5 ? (foto + video)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-09-2012, 12:14 AM
 5. Kush ėshtė tipi nė foto? #1
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 02:57 PM

Etiketat pėr kėtė Temė