Receta Gatimi

Sa te vertete jeni...???


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 43
  1. #1
    i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
    Anėtarėsimi
    Mar 2013
    Vendndodhja
    where I want to be
    Postime
    456
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    12

    Sa te vertete jeni...???

    Ne baze te temes te nderuar forumista ju ftoj te pergjigjeni sinqerisht se sa te vertete jeni ne ato qe shkruani dhe sa te verteta jane mendimet tuaja lidhur me diskutimin e temave te ndryshme???

    Po filloj vete e para atehere...

    duke qene se i urrej njerezit qe mburren kot me kot dhe qe thone...une keshtu e une ashtu...une personalisht ne forum kam qene mjaftueshem e vertete dhe mendimet qe kam dhene lidhur me tema te ndryshme kane qene mendime te vereta te bazuara ne fakte te jetes se perditshme.

  2. #2
    "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
    Anėtarėsimi
    Nov 2012
    Vendndodhja
    world
    Postime
    128
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    se pari te pergezoj per temen e hapur ,per bes un jam shum e hapur me njerezit qa kam me ju then ju than drejteperdrejt e jo mbas shpine siq bejn shumica, e sa per temat qe hapen un i jap mendimet e mia personale qe jan te verteta e jo me shtirje pavaresisht se mund te preken ndokush me mendimet e mia qe i jap neper tema te ndryshme ah se harrova i urrej padrejtesit psh nese do me fol keq per tjetrin se pari duhet me e shiku veten pastaj me fol per tjetrin se me kam ndodhur nje keqkuptim ne forum me nje tem prandaj desha te jem e qart me qellimet e mia SINQERISHT EZELI-LELI

  3. #3
    i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    69
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    do te thoja mjaftueshem...aq sa nuk lendoj apo ofendoj njeri me komentet dhe mendimet e mia.
    vec nje difekt e kam,pasi mundohem te jem teper e drejtperdrejte ne mendime dhe gjykime dhe nese dikujt mund te mos i pelqejne mendimet e mia thjesht mendoj qe une nuk jam ketu per tu bere e famshme apo per te qene simpatike ne syte e forumistave...thjesht jap mendimin tim personal pa druajtje dhe pa manine per te qene "e dashur" per anetaret e forumit,pasi jam e rrethuar nga shume dashuri dhe ngrohtesi ne jeten e perditshme,aq sa dhe dashuria virtuale do ishte e tepert,pavaresisht faktit qe nuk ekziston ne bote nje gje e tille.

  4. #4
    Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
    Anėtarėsimi
    Jan 2012
    Postime
    3,332
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    16
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
    Ne baze te temes te nderuar forumista ju ftoj te pergjigjeni sinqerisht se sa te vertete jeni ne ato qe shkruani dhe sa te verteta jane mendimet tuaja lidhur me diskutimin e temave te ndryshme???

    Po filloj vete e para atehere...

    duke qene se i urrej njerezit qe mburren kot me kot dhe qe thone...une keshtu e une ashtu...une personalisht ne forum kam qene mjaftueshem e vertete dhe mendimet qe kam dhene lidhur me tema te ndryshme kane qene mendime te vereta te bazuara ne fakte te jetes se perditshme.
    hallall Kate per temen, , se ka ca tipa ketu si psh Labja qe vetem genjejn hihi...po ku ke qen njeher o Kate se na ka mar malli ........ja ketu psh isha 100% i sinqerte

    Nashiii sa per temen, seshte nevoja te flas fare une se dihet shum mir qe kam qen gjithmon i sinqert ...me shum nga te gjith

  5. #5
    Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
    Anėtarėsimi
    Nov 2008
    Postime
    2,893
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    18
    Une nuk jam 100 % vetvetja se kjo eshte nje loje dhe po u fute ne loje ose luaj ose dil bej spektatorin , themi nga anet tona sipas vendit behet kuvendi


    Keta antaret siper do dalin nga loja qe me nominimin e pare

  6. #6
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Kate....cf pergjigjesh pret ti ktu . Pretendon qe ndonjeri te thot ' un genjej shpesh '
    pyetjes tende do i shtoja edhe pyetjen se kush mendoni qe eshte me i vertet ktu ne forum . Ndryshe nga Olsi qe ka then per mua ( se e di un qe ai flet duke nenkuptuar te kunderten ) ...un do thoja qe nje nga personat qe eshte me e vertet dhe e sinqert ktu , eshte Erinaa. Arsyet spo i them se sdua ti rriten veshet , ama e them me bindje te plote!

  7. #7
    Veteliresi 35% Maska e landi i
    Anėtarėsimi
    Feb 2012
    Vendndodhja
    Nuk jam......
    Postime
    1,077
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    100%., jo vetem ketu po kudo !

  8. #8
    Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
    Anėtarėsimi
    Jan 2012
    Postime
    3,332
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    16
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    Kate....cf pergjigjesh pret ti ktu . Pretendon qe ndonjeri te thot ' un genjej shpesh '
    pyetjes tende do i shtoja edhe pyetjen se kush mendoni qe eshte me i vertet ktu ne forum . Ndryshe nga Olsi qe ka then per mua ( se e di un qe ai flet duke nenkuptuar te kunderten ) ...un do thoja qe nje nga personat qe eshte me e vertet dhe e sinqert ktu , eshte Erinaa. Arsyet spo i them se sdua ti rriten veshet , ama e them me bindje te plote!
    Labe si fillim e shikoj qe kjo tem nuk te pelqen

    Kate....cf pergjigjesh pret ti ktu . Pretendon qe ndonjeri te thot ' un genjej shpesh '
    te nuk e the edhe ti kete ....jam i sigurt qe nuk e thot me njeri

    pyetjes tende do i shtoja edhe pyetjen se kush mendoni qe eshte me i vertet ktu ne forum
    kurse une do i shtoja edhe pyetjen ,,kush genjen me shum ne forum...dhe e di pse labe??? qe mos te dalesh edhe ti pa vlersuar

    dhe sikur te flas une duke nenkuptuar te kundren per ty...nuk me beson njeri labe

    dha sa per kete erinen qe thua eshte me e sinqert ketu , une ste besoj po nuk the prova

  9. #9
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    qysh e keni pa, edhe emrin tem (Valdrin) e kom n'forum, kshtu qe per tjerat po nenkuptohet qe jom une.

  10. #10
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Pėr fat te mire zgjedhjet na mbaruan, s'kemi me interes te gėnjejmė

    Urime vėrtet pėr temėn dhe doja te shtoja se ka shume anėtare "te vėrtet"! Kete e them pasi me disa jam takuar dhe nuk ben dallim shfaqja online me ate ne realitet. Ketu perjashtohet @Majdi, se ne ekran nuk duket gjatesia

    Peace!

  11. #11
    i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
    Anėtarėsimi
    Mar 2013
    Vendndodhja
    where I want to be
    Postime
    456
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    12
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
    Pėr fat te mire zgjedhjet na mbaruan, s'kemi me interes te gėnjejmė

    Urime vėrtet pėr temėn dhe doja te shtoja se ka shume anėtare "te vėrtet"! Kete e them pasi me disa jam takuar dhe nuk ben dallim shfaqja online me ate ne realitet. Ketu perjashtohet @Majdi, se ne ekran nuk duket gjatesia

    Peace!
    shume flm per mbeshtetjen!!!

    uroj te kesh qene i vertete...

    - - - Updated - - -

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    Kate....cf pergjigjesh pret ti ktu . Pretendon qe ndonjeri te thot ' un genjej shpesh '
    pyetjes tende do i shtoja edhe pyetjen se kush mendoni qe eshte me i vertet ktu ne forum . Ndryshe nga Olsi qe ka then per mua ( se e di un qe ai flet duke nenkuptuar te kunderten ) ...un do thoja qe nje nga personat qe eshte me e vertet dhe e sinqert ktu , eshte Erinaa. Arsyet spo i them se sdua ti rriten veshet , ama e them me bindje te plote!
    une kam hedhur nje teme per t'u diskutuar dhe sipas meje ti duke u nisur nga ato qe ke shkruar,nuk je e vertete. ne kete rast mbeshtes Olsin se paska patur te drejte.

    - - - Updated - - -

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
    Une nuk jam 100 % vetvetja se kjo eshte nje loje dhe po u fute ne loje ose luaj ose dil bej spektatorin , themi nga anet tona sipas vendit behet kuvendi


    Keta antaret siper do dalin nga loja qe me nominimin e pare
    lojeeeeeeeeeeeeee Arjol????

    cili eshte cmimi i lojes????

    - - - Updated - - -

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
    hallall Kate per temen, , se ka ca tipa ketu si psh Labja qe vetem genjejn hihi...po ku ke qen njeher o Kate se na ka mar malli ........ja ketu psh isha 100% i sinqerte

    Nashiii sa per temen, seshte nevoja te flas fare une se dihet shum mir qe kam qen gjithmon i sinqert ...me shum nga te gjith
    po ku je ti Olsi????

    shume flm per mbeshtetjen dhe te kam thene mos u merr me llafe...
    perfundimisht ti je "google" i forumit.

  12. #12
    Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
    Anėtarėsimi
    Jan 2012
    Postime
    3,332
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    16
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin



    po ku je ti Olsi????

    shume flm per mbeshtetjen dhe te kam thene mos u merr me llafe...
    perfundimisht ti je "google" i forumit.

    Une ketu jam,,,ja merem me llafe ne forum ...po na ke munguar ti qe te bejm cik thashetheme ....

    pse tani e kuptove ti qe une jam google ketu.... kur te kesh nevoj te kerkosh per ndonjeren ketu ne forum me pyet mua

    - - - Updated - - -

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin



    une kam hedhur nje teme per t'u diskutuar dhe sipas meje ti duke u nisur nga ato qe ke shkruar,nuk je e vertete. ne kete rast mbeshtes Olsin se paska patur te drejte.
    kur ta lexoi labja kete ka per te shkulur floket

  13. #13
    Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
    Anėtarėsimi
    Nov 2008
    Postime
    2,893
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    18
    lojeeeeeeeeeeeeee Arjol????

    cili eshte cmimi i lojes????
    Behesh Administrator

  14. #14
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    hahahahaha...labja nuk imponon mendime. Nese do ta mendosh...mendoje honey ....who cares

    @olsi...ta thash boll fole me te kunderten....boll ma bere qejfin se me vele
    provat i tregon dhe i ka treguar perher erina. Po kshu eshte kur e ke mendjen vetem te thashethemet

  15. #15
    i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
    Anėtarėsimi
    Mar 2013
    Vendndodhja
    where I want to be
    Postime
    456
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    12
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    hahahahaha...labja nuk imponon mendime. Nese do ta mendosh...mendoje honey ....who cares

    @olsi...ta thash boll fole me te kunderten....boll ma bere qejfin se me vele
    provat i tregon dhe i ka treguar perher erina. Po kshu eshte kur e ke mendjen vetem te thashethemet
    I don't care too honey...I just say you the truth!!!

    - - - Updated - - -


    Une ketu jam,,,ja merem me llafe ne forum ...po na ke munguar ti qe te bejm cik thashetheme ....

    pse tani e kuptove ti qe une jam google ketu.... kur te kesh nevoj te kerkosh per ndonjeren ketu ne forum me pyet mua



    he he he...ti rrofsh,por sinqerisht nuk me intereson ne menyre absolute te bej thashetheme per ndonje tip ose tipe ne forum.

  16. #16
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    ather temes sduhet ti kishe ven titullin ' Sa te vertet jeni ' ...por 'ejani se ua u tregon katia te vertetat per jeten tuaj dhe me shum'.....honeyyy


  17. #17
    i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
    Anėtarėsimi
    Mar 2013
    Vendndodhja
    where I want to be
    Postime
    456
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    12
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    ather temes sduhet ti kishe ven titullin ' Sa te vertet jeni ' ...por 'ejani se ua u tregon katia te vertetat per jeten tuaj dhe me shum'.....honeyyy

    je keqkuptuar honey.dhe te dish qe mua nuk me intereson ne menyre absolute jeta e te tjereve sidomos atyre ketu ne forum.ketu futem vec per te kaluar kohen e jo per t'u marre me jetet e te tjereve.
    dhe per ty thashe qe nuk me dukesh e vertete nga ato qe lexova dhe fakti tjeter ishte qe ne fjalet e mia kishte dhe nota humori,por qe ti nuk arrite ta kapesh ate gje.

  18. #18
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
    je keqkuptuar honey.dhe te dish qe mua nuk me intereson ne menyre absolute jeta e te tjereve sidomos atyre ketu ne forum.ketu futem vec per te kaluar kohen e jo per t'u marre me jetet e te tjereve.
    dhe per ty thashe qe nuk me dukesh e vertete nga ato qe lexova dhe fakti tjeter ishte qe ne fjalet e mia kishte dhe nota humori,por qe ti nuk arrite ta kapesh ate gje.
    po edhe fjalet e mia kishin nota dhe tinguj humori mi honey...po as ti si kape

  19. #19
    i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
    Anėtarėsimi
    Mar 2013
    Vendndodhja
    where I want to be
    Postime
    456
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    12
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    po edhe fjalet e mia kishin nota dhe tinguj humori mi honey...po as ti si kape
    je teper smart ti macke e llastuar!!!

    mgjth notat e humorit me duket se vec ndermend i ke pas tek kjo e fundit dhe ke harruar ti shkruash.

  20. #20
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    duke besuar ne smartllekun tend...thash se di i nenkuptoje vet ti...po aheee...hic

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

  1. E vertete apo genjeshter ??
    Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
    Pėrgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 18-09-2013, 05:03 PM
  2. Me tė vėrtetė tė pavėrteta
    Nga EMAUS nė forum Trupi dhe Shėndeti
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 12-04-2013, 09:35 PM
  3. Dashuria e Vertete!....
    Nga erinda nė forum Romanca
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 09-09-2012, 03:34 PM
  4. Test i vertete
    Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
    Pėrgjigje: 28
    Postimi i Fundit: 05-01-2010, 10:07 PM
  5. Njė histori e vėrtetė miqėsie ...
    Nga Kliton nė forum Tema Shoqėrore
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 03-04-2009, 06:48 PM