Receta Gatimi

Ja se me cfare ngjan harta e Shqiperise...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  Ja se me cfare ngjan harta e Shqiperise...

  Zakonisht jemi mėsuar tė themi se Italia ngjanė me njė ēizme, por pėr Shqipėrinė nuk e kemi kuptuar se me kė ngjanė. Memcenter.com e ka bėrė kėtė gjė, duke e shfaqur hartėn e Europės me ngjashmėritė e saj. Komike, Shqipėria ngjanė me njė .......prezervativ…per me shum shikoni fotot :

  http://www.alb-observer.com/foto/upl...-zemlje-21.jpg

  : pp

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  HAHAHAHAHAAHHAHHAHAHAHAHAAH , E madhe

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20


  Me e forta eshte kur jan bashkangjitur , hahaha

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hahahaha labe vetem ato qe nuk perdoren ne shqiperi...

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  hahaha ku u ka vajt mendja prz....po norvegjin..rusin...gjermanin i pat

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahaha ketu as i njohi ata se cfare eshte se perndryshe sdo te arrinte nr i te semureve me hiv dhe sifiliz per 3 milion banor ne shifra aq alarmante ,po ketu jane ende me metoden e vjeter .

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  hahaha jo me jo nuk ngjajm me ashtu ne po na e kan bo prej inatit

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  shiko se shum gjera duken kur i shikon nga larg edhe te sheshi n tr hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Harta e popujve mė racistė !!
  Nga labja nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-06-2013, 10:22 PM
 2. Harta per Celular
  Nga Evishqip nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-03-2010, 07:15 AM
 3. Harta e Shqiperise dhe Kosoves per Celular
  Nga Evishqip nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 13-03-2010, 12:55 PM
 4. Harta e shitjes se kokaines dhe heroines
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2008, 10:14 AM