Receta Gatimi

Si mund tė humbni peshė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 26 prej 26
 1. #21
  i/e rregjistruar Maska e titanita
  Anėtarėsimi
  Sep 2013
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga rebeca Lexo postimin
  Hi there. Unė dua pėr tė zgjidhur problemin e trashje. Unė u pėrpoq dieta, por mė kot. Miku im dėgjuar nė lidhje me njė produkt humbje peshe Lipovon. A ka dikush di ndonjė gjė rreth kėtij produkti?
  Ēfarė mendoni pėr kėtė produkt? A keni ndėrmend tė pėrdorin atė?

 2. #22
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Sigurisht qe nuk kam ndėrmend ta provoj

  Preferoj te djersij ne palestėr

 3. #23
  i/e rregjistruar Maska e rebeca
  Anėtarėsimi
  Aug 2013
  Postime
  7
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sigurisht qe nuk kam ndėrmend ta provoj

  Preferoj te djersij ne palestėr
  Vetėm me djersitje nė palestėr nuk ka ardhur pėr mua!

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga titanita Lexo postimin
  Ēfarė mendoni pėr kėtė produkt? A keni ndėrmend tė pėrdorin atė?
  Po, kam filluar tė pėrdorin Lipovon!

 4. #24
  i/e rregjistruar Maska e merianna
  Anėtarėsimi
  Sep 2013
  Postime
  7
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Sa kilogramė keni humbur dhe pėr sa kohė?

 5. #25
  i/e rregjistruar Maska e rebeca
  Anėtarėsimi
  Aug 2013
  Postime
  7
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Hi. Pėr njė periudhė prej 45 ditėsh, kam arritur tė humbur 8 kg. Njė rezultat i mirė pėr mua!

 6. #26
  i/e rregjistruar Maska e merianna
  Anėtarėsimi
  Sep 2013
  Postime
  7
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ky ėshtė njė rezultat shumė i mirė se si ndiheni tani?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Si mund tė humbasim peshė pa dėme anėsore
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-03-2013, 05:43 PM
 2. Humbni peshė duke shkruajtur
  Nga ulkina nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 26-02-2013, 07:30 PM
 3. Lind foshnja me peshė 8.7 kg !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 10:02 PM
 4. Dardha, pėr humbje peshe
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:39 PM
 5. Humbni peshen tuaj nė 6 shkalle
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-03-2008, 08:29 AM