Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Kush janė mė xheloz?

Votuesit
17. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Femrat

  14 82.35%
 • Meshkujt

  3 17.65%

Kush janė mė xheloz?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Kush janė mė xheloz?

  Femrat apo meshkujt?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Kush janė mė xheloz?

  femrat jane te papara per xhelozi

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush janė mė xheloz?

  femrat ju ik truni shpjet per xhelozi

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Kush janė mė xheloz?

  Femrat

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20

  Re: Kush janė mė xheloz?

  une do te thoja gjys gjys

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Kush janė mė xheloz?

  Varet nga karakteri...... S'mund te jap 1 pergjigje te sakt...... Une sjam fare xheloze, kete e di shume mire!

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  18

  Re: Kush janė mė xheloz?

  eshte e veshtire te thuash femrat apo meshkujt sepse te dy jane xheloz por mendoj se femra eshte me xheloze ( sepse dhe vete jame shume )

 8. #8
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Kush janė mė xheloz?

  Nga icik te dy

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush janė mė xheloz?

  Nga shume te dy!

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Un mendoj qe varet per qfar

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  une theme se jane diemte me shume

 12. #12
  tung 10% Maska e vuglushe
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  prizren
  Postime
  35
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  une mendoj se femrat jen me xheloze sepse jam femer vet edhe jam shum xheloze edhe pse nuk e kom pas ate rast asni her te behem xheloze ndaj dikuj po thjesht xhelozohem nga tregimet e tjereve .

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  kjo eshte relative....varet nga shume arsye dhe nuk mund te percaktosh dot se cilet jane me shume xheloz....meshkujt apo femrat

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  femrat mendoj edhe pse vet jom ma shum se ato

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush jane me te merzitshem: Meshkujt apo Femrat
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 03:54 PM
 2. Kush Jane dhuratat mė tė kėqija pėr Vitin e Ri
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-12-2010, 07:04 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2009, 10:29 AM
 4. Kush janė sportistėt mė tė mirė tė olimpiadės “Pekin 2008”
  Nga kuklla nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-08-2008, 10:07 AM