Receta Gatimi

Kushtuar njeriut qe riktheu buzeqeshjen ne jeten time!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 34
  1. #1
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11

    Cool Kushtuar njeriut qe riktheu buzeqeshjen ne jeten time!

    Disa here jam perpjekur,te ulem para pc dhe te filloj te shkruaj per dike qe me shpirtin e tij e me dhuroj shpirt mua.ndonjehere gjerat ne jete jo gjithmone marrin drejtime te lumtura,jeta shpesh te fut ne shtigje te panjohura ,te frikshme dhe te trishta,por ne nje mbremje vere une do te njihja dike qe do i kthente ditet e mia ne ditet me te bukura te gjithe jetes,ishte dikush qe me surpizoj qe ne momentet e para ,dikush qe eshe pse vete mund te jete shume i merzitur ka aftesine qe ty te te beje universin me prane dhe me te embel,mengjeset e mia ishin me te qeta me m ekuptim dhe me e lumtur,kur dilja ne pasqyr nuk shikoja me mirazhin e dikujt qe jane te skalitur ne fytyre nje vello trishtimi ,por te nje femre qe tashme ka guximin dhe dashurin e pakufinjte te dikujt per te mos rene me prej e nje pasqyre te tille.Mbaj mend ne 90 dite ,histori nga me te parrefyeshmet,sepse cudiberesi im eshte njeriu me i paparashikueshem ne gjithe boten,aty kemi qeshur ,por dhe jemi merzitur me historite tona,dhe me shume nga gjithe njohja jone me peqen sinqeriteti dhe shpirti qe ne kemi vendosur ne kete mardhenie,kjo eshte shume e rendesishme ,kur ne flisnim me dukej se flisja me dike shume te pjekur por ath mora vesh qe ti ishe vec nje djale shume i dashur dhe realist por dhe shume i ri,Shume habiten sesa ne mund te flasim me njeri tjetrin,por ne mund te flasim dhe gjithe diten sepse patjeter odo te dali nje teme mbi te cilen do diskutojme,dhe nuk mund te rrefej dot momentet qe ne mes te nates kur e te gjithe shtepin e kaplonte nje qetesi e madhe me vec nje drite si pishtare ndezur,mua me vinte nje e qeshur qe zgjonte gjithe shtepin vetem e vetem nga komentet qe ti do te beje,me vjen mire qe ne kete pike e njohimshume mire njeri tjetrin,njohim cdo ndjenje,cdo deshire dhe cdo gje rreth `jeteve tona.Asnjehere nuk do te kisha menduar qe do te njihja ty.Per ty cdo nate lutem qe jeta jote te kete vetem lumturi dhe qetesi, edi qe ndonjehere fati nuk eshte treguar i drejte me ty ,edhe njerezit gjithashtu por une dua te te them qe ti je princi i kalter qe cdo femer do te deshironte prane,je mie i mire se princi i borebardhes ,i hirushes,dhe i priceshes mbi bizele, sepse ti mund ti dhurosh cdo femre cdo gje qe ajo ka enderruar,dhe nese dikush te thote te kunderten eshte se nuk meriton dike si ti,Me mahnit miresia qe ke ti kundrejt femrave dhe e di qe shume mund ti duket ,(oj goce po do te bej pervete)jo jo une qe te njoh e di qe ti je i tille me te gjithe femrat e jetes tende dhe gjithashtu jane te lumtura prane teje ,por j vetem me to por me te gjithe njerezit qe ty te kerkojne nje ndihme,une e adhuroj shpirtin tende te dashur,besimin e madh qe ke qe do te besh gjera shume te mira dhe te uroj me shume dashuri qe gjithcka e mire qe ti ke bere te kthehet porsi nje bumerang ne jeten tende.Ti je miku me i mire qe kam dhe e di qe sa here nese do te gjendem ne veshtiresi ti do te jesh prane meje sapo une do te tea kerkoja dicka te tille,por sot kete shkrim e kam bere per te falenderuar per gjithcka te mire qe ke sjelle ne jeten time ,per t ete thene qe je i papereseritshem,dhe ne cdo moment me mbush me shume lumturi,gjithashtu dua te te them qe une e di qe jam nje tip shume i vveshtire me shume komplekse dhe se gaboj shume here kundrejt teje,prandaj sot dua te te kerkoj dhe falje per gjithe ato here qe te kam falur ne nje menyre qe as vete une smund ta njihja vete,por ti ke pritur,me shume qetesi qe une te kuptoja qe e kisha gabim dhe e ke kthyer gjithcka ne buzeqeshje,por une meteverte e ndej se duhet ta bej dicka te tille me shpresen se ti do ta kuptosh qe gjithe ato momente per mua kane qene shume te veshtira ,por kam gjetur personin e gabuar qe te kam bere te ndjehesh keq,dhe dua te falenderoj per gjithe kohen qe ti kalon me mua duke hequr shpeshe here dore nga argetimet e tua dhe duke ardhur me shpejt ne shtepi se bateria e iphonin mbaron shume shpejt (une e di qe ti prandaj nuk rri)dhe ty te duhet te futesh ne pc,qe une te mos rri vetem dhe te merzitem.Prandaj une cdo gje e kuptoj shume mire ,cdo foto cdo dedikim prandaj nese ne cfaredolloj momenti te jetes tende nese ti do te kishe nevoj une do te isha prane teje ,nuk e di sesa mund te kem shkruar por ,per ty mund te shkruaj faqe te tera por dua vetem qe ti ta kuptoh qe une te vlersoj shume dhe gjithmone do te kesh dike prane qe nuk do te braktise apo te te vere ne situata te papershtateshme.

    Per mikun tim me te mire
    Ema

  2. #2
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    Sa e bukur o Zot! (kete fjale ja them vetes time me qetesine me te madhe.) ca tet thuash ty o xhan qe mi ke qendisur fjalet nje e nga nje.. cfare komenti tet shkruash ty? pervecse fjalet jan te teperta.. do tdoja tet shkruaja nje bote me komplimenta nje univers.. po qe do se faqja si merr e do bllokohet.. hihi sikur ta ngrije koken nga qielli e te lexoje te gjith ato komplimenta plote me ne sfond yje te perziera me to.. qielli plote ueee hajde ti lexosh paa ^_^ kingeeeeeeee !!! Te prsh shum zmr je fantastike !!!! jam shum i emocionuar dhe pas gjith ksaj po ngreje me ze me te lart kete muzik qe kisha ne sfond... <3


  3. #3
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    flm te pershendes,shume e bukur kenga

  4. #4
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    flm te pershendes,shume e bukur kenga
    flm dhe ty drit

  5. #5
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11

  6. #6
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    dedikim shum i bukur....bravo
    ndonjeher virtualiteti te ben qe te njihesh me njerez qe ne realitet eshte veshtir ti gjesh....

  7. #7
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    dedikim shum i bukur....bravo
    ndonjeher virtualiteti te ben qe te njihesh me njerez qe ne realitet eshte veshtir ti gjesh....
    flm mikesha ime tjeer shume e mire,si ke qen me fal qe ste kam shkruar por puna me mer teper kohe,ke te drejt kam njohur dike vertet shume te mire

  8. #8
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    ska gje motra. ne kte situat jam dhe un. Ti mir ke qen ?
    mbaje fort....se ndonjeher komunikimi virtual shkeputet vetvetiu...pa e kuptuar pse....
    psh un kam pak koh qe kam humb kontaktet me nje miken time virtuale...dhe...ta dish sa me ka marr malli......tmerresisht shum

  9. #9
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    ska gje motra. ne kte situat jam dhe un. Ti mir ke qen ?
    mbaje fort....se ndonjeher komunikimi virtual shkeputet vetvetiu...pa e kuptuar pse....
    psh un kam pak koh qe kam humb kontaktet me nje miken time virtuale...dhe...ta dish sa me ka marr malli......tmerresisht shum
    me vjen keq,ne ndjehemi mire me njrei jerin kur bisedojme nese kjo nje dite nuk do te jete me ashtu ,ath do te jete nje vendm qe do ta marrim sebashku,asnjehere nuk do te largohesha prej tij krejt papritur nje dite,nuk do tja falja vetes me beso.

  10. #10
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    uroj shum qe kjo te mos ndodh...
    po kontaktet e mia me kte thj kan humb perkohsisht. per shkak se te dyja kemi qen jasht mase te ngarkuara kto koh...
    gjithsesi...ndjehet shum mungesa e dikujt qe ka rendesi per ty...dhe qe esht i pa zvendesueshem...

  11. #11
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    uroj shum qe kjo te mos ndodh...
    po kontaktet e mia me kte thj kan humb perkohsisht. per shkak se te dyja kemi qen jasht mase te ngarkuara kto koh...
    gjithsesi...ndjehet shum mungesa e dikujt qe ka rendesi per ty...dhe qe esht i pa zvendesueshem...
    ke shume te drejte per kete qe thua,eshte nje ndjesi qe e kam provuar,kur atij u desh te iki pak larg dhe ato 3 dite mua mu duken te pafundme,thjesh me ngushellonte idea qe ne foot e tij ai ishte i buzeqeshur dhe i lumtur,dhe vertet e adhuroj si person vecanerisht kur kerkon te me blej papatina dhe nje kuti me kiss te tere haahahahahah ai eshte i cmendur

  12. #12
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    hahahaha me behet qejfi ather.....eshte perher fat te kesh pran dike qe ta shnderron cdo merzitje ne buzeqeshje....
    dhe uroj qe ta konkretizoni kte shoqeri virtualiteti ,,ne dicka me reale pse jo

  13. #13
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    hahahaha me behet qejfi ather.....eshte perher fat te kesh pran dike qe ta shnderron cdo merzitje ne buzeqeshje....
    dhe uroj qe ta konkretizoni kte shoqeri virtualiteti ,,ne dicka me reale pse jo
    a ti ti srri pa na ngacmuar kur thot ai na me na ti haahhaahahha ,tani per tani jemi vetem miqe te mire,qe e duam shume njeri tjetin

  14. #14
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    a ti ti srri pa na ngacmuar kur thot ai na me na ti haahhaahahha ,tani per tani jemi vetem miqe te mire,qe e duam shume njeri tjetin
    se kisha ne ate kuptim un e shkreta . Thj thash qe ate shoqeri virtuale , ta kthenit ne reale kupton ? Ka nje diferenc sh te madhe midis njeriut qe sheh ne virtualitet nga ai qe sheh ne realitet....belive me . jo se ne realitet do jet tjeter....por do e shohesh ti me nje sy tjeter...

    ade tu ade hahahahahahaha

  15. #15
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    se kisha ne ate kuptim un e shkreta . Thj thash qe ate shoqeri virtuale , ta kthenit ne reale kupton ? Ka nje diferenc sh te madhe midis njeriut qe sheh ne virtualitet nga ai qe sheh ne realitet....belive me . jo se ne realitet do jet tjeter....por do e shohesh ti me nje sy tjeter...

    ade tu ade hahahahahahaha
    hahahahaahahahaha ewa ewa ewa haaahahahahah ,moj labe hahahahahahahhaha,po te ewa aty do te laf ,mole ves hahahahaahahahah,po ne do takohemi se keshtu jemi pare,ndalu icik te lutem se kemi bere perparime hahahahahah po tani jemi ne negocjata per tu pare hahahahhahha

  16. #16
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    hahahahahahahahahahaha epo qenkam mbrapa me lajmet un moj , shikon ti ....epo mir mir,,,mbar ua u beft zoti hahahahahaha....
    dhe po u ra rruga ktej nga neve , na beni nje zile hahaha

  17. #17
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    hahahahahahahahahahaha epo qenkam mbrapa me lajmet un moj , shikon ti ....epo mir mir,,,mbar ua u beft zoti hahahahahaha....
    dhe po u ra rruga ktej nga neve , na beni nje zile hahaha
    haahaahahahah e pra lexo icik lexo ti ,une kam marre dhe gjithe ate kompliment na me na ti hahahahahhahahaha,une jam shume emire por per te tjere kam rezerva haahhaahahahahahah,do ha dajak tani e kam te sigurt,po me mesohet trupi tani hahahahhahaha,patjeter yll,te tre ne sdo marim vesh njeri tjetrin njeri me shume se tjeri flasim hahahahaha

  18. #18
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    na me na ti , vertet e ??? hahahahahaha po do hedh nje sy do hedh , se ju keni dhe kte...qe smbani gje ne privat...ja sheshi ja mejdani...ja dhe ema e lami kapedani

  19. #19
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    na me na ti , vertet e ??? hahahahahaha po do hedh nje sy do hedh , se ju keni dhe kte...qe smbani gje ne privat...ja sheshi ja mejdani...ja dhe ema e lami kapedani
    hahahahahahaha,he pra se je vone ti ja hedh gjithone nje sy hahahahahaha,po aq sa flasim ne ta kesh pushim dhe neser hahahah,tani qe ja bere publik dhe emri do te lafi fale hahaha do te thote ade ade tu te te mbys hahahaha,po te shohesh ne fb se pare emrit te ti ,emri i kujt eshte hahahaha,lam nam i thame te gjitha,me fal lami labja e ka fajinhahahaha

  20. #20
    i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
    Anėtarėsimi
    May 2011
    Vendndodhja
    Nė mendjen tėnde!
    Postime
    776
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    hahahahahahahahahahahahahaha (m'falni per nderhyrjen po s'rrija dot pa qesh) hahahahahahahahahahaha vazhdoni juve.. ^_^

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

  1. Do ta jepja jeten time per...
    Nga labja nė forum Chit Chat
    Pėrgjigje: 15
    Postimi i Fundit: 21-02-2012, 01:39 PM
  2. Njė kategori kushtuar Mjekėsisė
    Nga Lirenti nė forum Programe Mjekėsore
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 11-02-2012, 06:22 PM
  3. per nje person ne jeten tuaj qje ju ka ndryshuar jeten <3
    Nga bessy nė forum Tema Shoqėrore
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 11-10-2010, 01:29 PM
  4. Poezi kushtuar Babit....
    Nga Erinaa nė forum Krijimtaria juaj
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 20-08-2010, 03:32 PM
  5. POEZIA KUSHTUAR LIQENIT
    Nga andi_pg nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 10-12-2008, 04:49 PM