Shkallet zakonisht marrin shume hapėsire, por dhe pjesa qe ngelet shpesh here ėshtė shume e ngushte per ta pėrdorur si magazine. Keto ide gjeniale shfrytėzojnė kete hapėsire ne maksimum dhe pa pėrplasur kokėn disa here kur do te marrėsh diēkaMe sa kate e keni shtepine?