Receta Gatimi

Vetem shoke apo...........??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 31 prej 31
  1. #21
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Un mendoj se 1 vajze dhe 1 djal , e kan mjaft te leht ta kuptojn nese mes tyre ka shoqeri apo dicka me shum .
    Kjo duket qe nga shikimet .... mimika....gjestikulacionet .
    Psh , me nje djal qe mund te te interesoj je pak me e ndrojtur....me e rezervuar ( duke u perpjekur ta fshehesh sa me sh pelqimin qe ke ) ..... kurse me nje shok je me e lirshme .

    Per pyetjen tjeter ...mendoj se nuk mund te egzistoj mundesia qe 2 njerez qe e kan par njeri tj thj si miq...si moter e vella .... te dashurohen !
    Per kte te fundit , flas vetem me hamendje ...sepse nuk e kam provuar ndonjeher te me ndodhi !! ......

  2. #22
    Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
    Anėtarėsimi
    Nov 2008
    Postime
    2,893
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    18
    Une mendoj se nuk ka shoqeri te ngushte mes nje femre dhe nje mashkulli, heret ose vone do arrish ta kuptosh qe nuk eshte shoqeri por ndjenje.

  3. #23
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    Un mendoj se 1 vajze dhe 1 djal , e kan mjaft te leht ta kuptojn nese mes tyre ka shoqeri apo dicka me shum .
    Kjo duket qe nga shikimet .... mimika....gjestikulacionet .
    Psh , me nje djal qe mund te te interesoj je pak me e ndrojtur....me e rezervuar ( duke u perpjekur ta fshehesh sa me sh pelqimin qe ke ) ..... kurse me nje shok je me e lirshme .

    Per pyetjen tjeter ...mendoj se nuk mund te egzistoj mundesia qe 2 njerez qe e kan par njeri tj thj si miq...si moter e vella .... te dashurohen !
    Per kte te fundit , flas vetem me hamendje ...sepse nuk e kam provuar ndonjeher te me ndodhi !! ......
    edhe un keshtu mendoj

  4. #24
    i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
    Anėtarėsimi
    Nov 2009
    Postime
    150
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    15
    edhe ndodh eeeeeeeee

  5. #25
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
    Une mendoj se nuk ka shoqeri te ngushte mes nje femre dhe nje mashkulli, heret ose vone do arrish ta kuptosh qe nuk eshte shoqeri por ndjenje.
    nese ka qen tamam shoqeri .....qe ti e shikon me syrin e vllait ...dhe ajo te motres ...... nuk besoj se ka shance te kthehet ne dashuri .

    aaaa , po ... mund te ndodhi kur ju keni pas mardhenie shoqerore , por thell thell ti do doje dicka me shum ...... dhe me kalimin e kohes , normale qe nga thellesia ajo deshir do dali ne siperfaqe ...

  6. #26
    Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
    Anėtarėsimi
    Nov 2008
    Postime
    2,893
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    18
    nese ka qen tamam shoqeri .....qe ti e shikon me syrin e vllait ...dhe ajo te motres ...... nuk besoj se ka shance te kthehet ne dashuri .
    Labe e kam fjalen per shoqein e ngushte jo thjesht shoqe, kuptohet varet nga shume faktor; individi, mosha, dhe se sa ke arritur ti besosh (te hapesh ne muhabet) gjithsesi mua personalisht me ka len kete pershtypje

    Po ta bej 1 pyetje nese nuk e ke bezdi mund te pergjigjesh; A e ke ti 1 shoke te ngusht?

  7. #27
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Derisa bisedat nuk behen shume imtime, raporti shok-shoqe do te qendroj pa prishur kufirin!

  8. #28
    Ncncncnc 55% Maska e erinda
    Anėtarėsimi
    Mar 2009
    Vendndodhja
    Atje ku isha dje...
    Postime
    5,014
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    21
    Jane gjera qe ndodhin......e ke mund te duash me shume,se sa nje shok,qe je pothuajse gjithe kohen me ate!

    miqesi e vertet mes nje vajze dhe nje djali,nuk egziston,dhe nuk ka per te egzistuar ndonjehere!....sepse dhe te duash nuk mund te jete e tille,

    fillon me nje miqesi..dhe perfundon ne dashuri...dhe ku ka me bukur besoj,te dashurohesh me ate,qe e njeh c'do grimc te jetes se tij...

    e ke ndare me ate momente shoqerie,vllazerie,debate,shaka,dhe ai i kalon me shume se kaq,behet njeriu qe pervec shakave mund te ndash dhe shpirt dhe trup....

    kuptohet kur dashuria lind reciproke,sepse ne te kundert eshte nje fatkeqesi per ate qe dashuron.....dhe per personin tjeter qe e sheh si moter/vlla...

  9. #29
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
    Labe e kam fjalen per shoqein e ngushte jo thjesht shoqe, kuptohet varet nga shume faktor; individi, mosha, dhe se sa ke arritur ti besosh (te hapesh ne muhabet) gjithsesi mua personalisht me ka len kete pershtypje

    Po ta bej 1 pyetje nese nuk e ke bezdi mund te pergjigjesh; A e ke ti 1 shoke te ngusht?
    o ariol , po pikerisht kur esht shoqeri e ngusht e ngusht ka me pak propabilitet qe te lindi dicka....sepse supozohet se e konsiderojn njeri tjetrin moter e vella .
    aq te ngusht un nuk kam ...por shok kam .... dhe e di qe raportet tona kan per te ngel ashtu sic jan...sepse NUK MUNDEM ti shoh me ate sy
    megjithate , un e thash dhe me siper qe per kte pyetje flas me hamendje ,,,,sepse sme ka ndodhur ....

  10. #30
    Veteliresi 35% Maska e landi i
    Anėtarėsimi
    Feb 2012
    Vendndodhja
    Nuk jam......
    Postime
    1,077
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    mendoj se rralle shume rralle ndodh per mos te thene qe eshte e pamundur ,,,

    une kam pas nje shoqe(ne shkolle te mesme) ,jo moter por kaluar ,ne momentin qe u fejua(e qe une isha shkaku) as qe flisnim me me njeri tjetrin ,me rastiste ta shikonim ne sy njeri tjetrin per 5 apo 10 min pa fole asnje fjale ,,,dhe qe me ka ngele ne mendje do te thote se posesiviteti i mashkullit ndaj femres apo dhe anasjelltas ,dalin ne pah kur te tjere persona afrohen rreth saj apo tij.....

  11. #31
    Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
    Anėtarėsimi
    Nov 2008
    Postime
    2,893
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    18
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
    mendoj se rralle shume rralle ndodh per mos te thene qe eshte e pamundur ,,,

    une kam pas nje shoqe(ne shkolle te mesme) ,jo moter por kaluar ,ne momentin qe u fejua(e qe une isha shkaku) as qe flisnim me me njeri tjetrin ,me rastiste ta shikonim ne sy njeri tjetrin per 5 apo 10 min pa fole asnje fjale ,,,dhe qe me ka ngele ne mendje do te thote se posesiviteti i mashkullit ndaj femres apo dhe anasjelltas ,dalin ne pah kur te tjere persona afrohen rreth saj apo tij.....
    sinqerisht nuk e kuptova, dmth ekziston apo jo nje shoqeri e tille?,

    Gjithsesi mua me ka rezultuar qe nuk ekziston nje shoqeri e tille!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

  1. A ekziston menyra qe ti flas ne facebook personit/es qe nuk e kam shoke/shoqe?
    Nga LittleHack nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 26-11-2012, 06:24 PM
  2. Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 24-06-2011, 10:34 PM
  3. Pse smund te bej me shoke ne facebook?
    Nga endri007 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 27-12-2010, 10:14 PM
  4. Dua shokė virtualė
    Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
    Pėrgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 23-11-2009, 06:02 AM