Receta Gatimi

Ky ėshtė Playstation 4 i bardhė (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Lojra Ky ėshtė Playstation 4 i bardhė (foto)

  Sot ne Panairin e Lojerave E3, Sony ka prezantuar modelin e bardhe te konzoles se vet Playstation 4 se bashku me nje pale ndegjuse ne te njejten ngjyre. Playstation 4 Destiny Bundle (sebashku me ndegjuset) do te del ne shitje me 9 Shtator. 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Po mora kete un do mbyllem ne shpi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ky ėshtė PlayStation 4 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-06-2013, 01:48 AM
 2. Foto Bardhe e Zi
  Nga Erinaa nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 29-01-2011, 05:04 PM
 3. Foto Profesionale ne Bardhe e Zi!- Video Mesimi
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 13-05-2010, 03:43 PM
 4. Shtėpia e Bardhė ėshtė pėrplot fantazma
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-11-2009, 08:23 PM

Etiketat pėr kėtė Temė