Receta Gatimi

Poloni, shtėpia mė e hollė nė botė (foto/video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Bota Poloni, shtėpia mė e hollė nė botė (foto/video)

  Shtepia me e holle ne bote, e cila u hap kete te diel ne Varshave te Polonise, me vetem 33 metra e gjate dhe 5 metra e gjere, eshte njera nder me te rrallat ne bote deri me tani! Arkitekti i saj eshte Jakub Szczesny.
 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Shum e papershtatshme per shum gjera

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Paska gjithe ate hapesire haha! Puna eshte kur te jeshtosh me shume se dy veta

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shtėpia mė e stolisur nė botė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-12-2009, 05:15 PM
 2. Samsung 40 inē, televizori me i hollė LED nė botė
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-10-2009, 09:27 PM
 3. Zhvillohet celulari mė i hollė nė botė
  Nga Lirimi-Crack nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2008, 09:10 PM
 4. MacBook Air - Laptopi me i holle ne bote
  Nga daku323 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-02-2008, 05:08 AM

Etiketat pėr kėtė Temė