Receta Gatimi

TOX : nje menyre e re komunikimi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  TOX : nje menyre e re komunikimi
  Kodi:
  http://tox.im
  A New Kind of Instant Messaging
  With the rise of government monitoring programs, Tox provides an easy to use application that allows you to connect with friends and family without anyone else listening in. While other big-name services require you to pay for features, Tox is totally free, and comes without advertising. 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Si i lezetshem ky programi, por pak si i dyshimte?! Free, No Ads dhe Security,,, po keta ku e kan fitimin!

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  jo alterantive e keqe...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Komunikimi ne cift
  Nga kuklla nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 06:54 PM
 2. Nje menyre si te gjeni Titullin e Kenges
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 11:58 AM
 3. JAC IV: Smart nė mėnyrė kineze
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-04-2010, 12:27 PM
 4. Nje menyre se si te dergojm SMS FALAS
  Nga ReniX nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-03-2007, 10:27 PM

Etiketat pėr kėtė Temė