Receta Gatimi

1912 nė Vlorė, 2014 nė beograd!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Zemer 1912 nė Vlorė, 2014 nė beograd!  Nuk mund ta quaj ndeshje futbolli, pasi qe ne asnje moment nuk ishte e tille! Me gjith agrisivitetin, mosrespektin, dhunen, urrejtjen etj.. Ndaj neve ata sllavet, prap se prap Kombetarja ne beri KRENAR! Ishin 40 minuta lufte me zemer! Te gjithe Shqiptaret i perkrahem 11 HERONJTE tanė ne beograd, ku edhe ata diten te veprojne me se miri! Edhe nese denohemi nga FIFA (meqe gjithmone na jane bere padrrejtesi) edhe nese nuk marrim as1 pike, prap se prap jemi KRENAR sepse e ngritem Flamurin Kuq e Zi ne mes te beogradit!  Ndjenja te papershkrueshme!
 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  bo ca emocioni mbrem

  kisha koh pa ber kaq tifo, sa kam berrtit dhe shar hahaha. bravo lojtareve dhe atyre qe ngriten flamurin, i terbuan qent serb

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  bo ca emocioni mbrem

  kisha koh pa ber kaq tifo, sa kam berrtit dhe shar hahaha. bravo lojtareve dhe atyre qe ngriten flamurin, i terbuan qent serb
  gjith u ndim till edhe sot me beso,se mbrem me iku gjumi mu gjith naten shikoja flamurin .. meqe jemi ket, Te them perhajr fitorja o njeri ty dhe tjerve se jeni shqipe

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin

  i terbuan qent serb

  jo vetem serbi por gjithe ballkani


  gati per lufte ;p

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  jo vetem serbi por gjithe ballkani


  gati per lufte ;p
  ashtu tha edhe 1 analist mbreme tek Opinion! S'do ishte keq ne fakt t'i bashkojme trojet shqiptare 1 her e pergjithmone, por problemi eshte qe me leht thuhet se sa behet

 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  rrendesi ka qe njerezit te jene te bashkuar kudo qe jane


  sic e ka thene dhe AI, bashkimi ben fuqine

 7. #7
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Brazil 2014
  Nga Ball Up nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-07-2014, 09:59 PM
 2. Pershendetje nga Katia - Vlore
  Nga catemidleton nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 26-05-2013, 08:50 AM
 3. 100 Vjet Pavarėsi:1912- 2012 - Sfonde per kompjuter
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 25-11-2012, 09:48 PM
 4. Misteret e 28 Nentorit 1912
  Nga Altin111 nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-05-2008, 09:52 PM

Etiketat pėr kėtė Temė