Receta Gatimi

Probleme nė Software, Amazon shet me qindra artikuj pėr vetėm njė cent!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Talking Probleme nė Software, Amazon shet me qindra artikuj pėr vetėm njė cent!  Nje problem ne Software ka shkaktuar deme te medha per shitesist britanez, te cilet si ofrues te trete kishin gjigandin e sherbimeve online, Amazon.

  Programi i cili duhej te pershtatste ēmimin e produkteve, Software Repricer Express, siē duket nuk ka funksionuar sakte dhe ai automatikisht kishte ulur ēmimin e tyre ne vetem njė cent britanez (diku rreth 1 dhe 2 euro cent)! Shume konsumatore qe e dalluan kete gje perfituan shpejt. Ndersa per shitesit ky problem ka sjellur deme me mijera euro ngaqe ato nuk mund t'i anulojne porosite e bera.

  Burimi: SkyNews

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  mendoj se dikush ka vene dore ;p

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  si nuk e patem nje fat te tille ne aman...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. MultiMi: Facebook, Twitter apo Google Plus ne nje Software te vetem
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-07-2012, 09:36 PM
 2. XCon mblodhi qindra ekspert tė sigurisė nė Kinė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-08-2010, 03:18 AM
 3. 50 cent [FOTO]
  Nga anakonda nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 31-01-2007, 06:39 PM

Etiketat pėr kėtė Temė