Receta Gatimi

Si ishte moti sot ne....?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Si ishte moti sot ne....?

  Kete teme po e hap sepse nje program interesant me tregon motin ne te gjithe boten ne minutat e fundit!
  Pershembull! Per Tiranen:

  This is a report for Tirana, Albania. The report was made 35 minutes ago, at 18:30 UTC. The wind was calm. The temperature was 7 °C (45 °F), with a dew-point at 7 °C (45 °F). The atmospheric pressure was 1027 hPa (30.33 inHg). The relative humidity was 100.0%. There were no clouds below 1500 meter (5000 feet) and no cumulonimbus clouds. The overall visibility was greater than 10 kilometers (6.2 miles).

  Tani, muhabeti eshte se ju mund te kerkoni informacion nga une, po duhet te me jepni Shtetin dhe Qytetin ku jeni, ose per te cilin kerkoni informacion! Dhe sigurisht une duhet te jem ONLINE
  Informacioni vjen ne gjuhe te ndryshme!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  18

  Re: Si ishte moti sot ne....?

  PO E DUA UNA . TI E DI SHTETIN KU RRI QYTETI ESHTE LYON

  PO PRES ........................

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si ishte moti sot ne....?

  Ja lali ku e ke!

  Voici le bulletin pour Lyon / Satolas, France. Le bulletin a été fait il y a 34 minutes , ą 19:30 UTC. Le vent soufflait ą la vitesse de 3.1 mčtres par seconde (6.9 miles par heure) de Sud/Sud-est (150°). La température était de 8 °C (46 °F), avec un point de rosée ą 4 °C (39 °F). La pression atmosphérique était de 1028 hPa (30.36 inHg). L'humidité relative était de 75.8%. Il y avait pas de nuages en-dessous de 1500 mčtres (5000 pieds) et pas de cumulonimbus. La visibilité globale était de supérieure ą 10 kilomčtres (6.2 miles).

  Meqe une nuk e marr vesh kete keshtu, po e ve edhe anglisht!

  This is a report for Lyon / Satolas, France. The report was made 5 minutes ago, at 20:00 UTC. The wind was blowing at a speed of 3.1 meters per second (6.9 miles per hour) from south/southeast (150°). The temperature was 7 °C (45 °F), with a dew-point at 4 °C (39 °F). The atmospheric pressure was 1028 hPa (30.36 inHg). The relative humidity was 81.2%. There were no clouds below 1500 meter (5000 feet) and no cumulonimbus clouds. The overall visibility was greater than 10 kilometers (6.2 miles).

  Me kthe pergjigje, eshte e sakte pak a shume? Se per Tiranen e qellon ne koke!

 4. #4
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Si ishte moti sot ne....?


 5. #5
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  daku323 ku je ka e vjedh kta kallxona tani na vet him e kshyrmi

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Shqiperi ose ( Albania ) Durres

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ja dhe moti per Tiranen diten e neserme 4 korrik e Shtune:

  Dita
  Larta: 27°Ulta: 18° Rrebeshė shiu, Lindja: 5:12 AM, Perendimi: 8:17 PM
  Era: W 13 km/h, Lageshtia: 100% 60%

  Nata
  Larta: 27°Ulta: 18° Shira mbyllura, Lindja: 5:12 AM, Perendimi: 8:17 PM
  Era: NW 6 km/h, Lageshtia: 100%

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e drilonii
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po vetem tregona faqen se e shikojm ne vet

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  ...ca moti ka qen sot ne vlor o zot
  dit vere
  me vinte ti hidhesha detit me kok !!!

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Sot ka qene moti, me pake fjale pranvere tamam

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum e mir

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Moti ne qytetin tuaj ?
  Nga woop nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 222
  Postimi i Fundit: 11-12-2015, 09:26 AM
 2. Gafa e BBC-sė: Moti minus 99 gradė Celsius
  Nga gjendar nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-12-2010, 11:07 AM
 3. Moti i keq, probleme me rrugėt dhe me energjinė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-02-2010, 09:29 PM
 4. Shqipėri: Moti i keq, probleme nė gjithė vendin
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2009, 08:10 PM
 5. Moti per diten sotme
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2008, 07:34 PM