Receta Gatimi

Shkarko Office 2016 Beta per Mac (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Programe Shkarko Office 2016 Beta per Mac (foto)

  Gjate dites se sotme, Microsoft ka lansuar versionin beta (joperfundimtar) te paketes se Office per kompjuteret e Apple, Mac. Ne kete artikull ju mund t'i shihni disa foto se si duket Word 2016 per Mac sidhe ta shkarkoni ate falas!


  Kodi:
  http://officecdn.microsoft.com/pr/OfficeMac/OfficePreview.pkg

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Nuk paska dal keq ky versioni per Mac! Mbase e provoj se shpejti

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  do e provoja dhe une por kam frike qe ma heq licensen e asaj 2011 qe kam te instaluar!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Mund te instalohet "perbri" Office 2011

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Microsoft Office 2016 do tė vijė nė fund tė vitit (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-01-2015, 10:09 PM
 2. Shkarko Windows 8 Pre-Beta (Developer Preview)
  Nga vaaldr1n nė forum Sisteme Operative
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 01:18 PM
 3. Bittorrent 8 Beta per Windows - Shkarko pa limit
  Nga ReniX nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 11:42 AM
 4. Shkarko Google Chrome 6 ne versionin Beta
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-08-2010, 03:22 PM
 5. Njė milionė shkarkime tė Microsoft Office 2010 beta
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2009, 09:52 PM

Etiketat pėr kėtė Temė