Receta Gatimi

Fotografi tė rralla: 35 pamje nga epoka e komunizmit nė Shqipėri (Foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Smile Fotografi tė rralla: 35 pamje nga epoka e komunizmit nė Shqipėri (Foto)

  Realizmi Socialist duket si njė realitet kaq i largėt i parė sot. Pėrngjan me njė ėndėrr, e edhe me njė makth pėr disa.
  Fotot e mėposhtme dėshmojnė pėrditshmėrinė rreth viteve ’70-’90, qė kanė qenė edhe dy dekadat mė tė vėshtira pėr popullin dhe qė sollėn kolapsin e regjimit pėr shkak tė mjerimit.  Per me shume foto, klikoni ketu

 2. #2
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  sot po behet me keq se ne kohen e enverit i ngjanka shume ky i gjati enverit

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  pse nuk po me duken te verteta keto foto...shume cilesore dhe me detaje duke pasur parasysh periudhen kur pretendohet te jene bere...ndoshta gaboj, po gjithsesi...

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  pse nuk po me duken te verteta keto foto...shume cilesore dhe me detaje duke pasur parasysh periudhen kur pretendohet te jene bere...ndoshta gaboj, po gjithsesi...
  Nuk eshte me doemos qe ato te jene bere nga Shqiptaret (po ma merr mendja qe aty e lidhe ti)... Pervec kesaj, Shteti ka pasur mjete dhe "rezerva" pergjithcka! Populli ka vuajtur gjithmone, atehere dhe tash!

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Foto te tilla mjerimi i gjen edhe sot,,,,neper zonat e thella te malesise.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rrjedhin pamje tė HTC M9 Plus (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2015, 06:35 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-01-2015, 10:24 AM
 3. Pamje tė rralla tė Kosovės me ngjyra nė vitin 1944 (Video)
  Nga vaaldr1n nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-11-2014, 07:00 PM
 4. E pabesueshme: Kjo qė shihni nuk ėshtė fotografi (Foto) !!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-10-2012, 01:54 PM
 5. Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 17-07-2009, 11:11 PM

Etiketat pėr kėtė Temė