Receta Gatimi

WhatsApp se shpejti edhe me video-thirrje? (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Smile WhatsApp se shpejti edhe me video-thirrje? (foto)  Sherbimi me i popullarizuar per chat ne smartphone, WhatsApp, duket se se shpejti do te sjell disa azhurnime te reja! Sipas fotos me lart, te postuar nga Portali gjerman Macerkopf, shihet qe WhatsApp do te sjell edhe funksionin e video-thirrjeve. Aktualisht, versioni i WhatsApp ne App Store eshte 2.12.12, por sic pohon portali ne fjale, zhvilluesit jane duke punuar ne versionin 2.12.16.2 i cili pervec risise me video-thirrje, ai do te sjell edhe funksionin "Tabs" qe e njohim nga shfletuesit tane te internetit (chrome, firefox etj..).
  Nje funksion i ngjajshem thuhet se do te vije edhe ne WhatsApp, i cili do ta beje me te lehte kalimin nga nje chat ne tjetrin, pa patur nevoje qe te kthehemi mbrapa ne menu.

 2. #2
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  risi e bukur

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  kshu si e kemi internetin ne ne shqiperi,,,do dy or te meresh vesh per nje fjali....sms jan me te shpejta , me te qarta ,,,plus mund te flasesh me disa veta ne nje koh,,,ose te meresh dhe me ndonje pun shpie haha....!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kshu si e kemi internetin ne ne shqiperi,,,do dy or te meresh vesh per nje fjali....sms jan me te shpejta , me te qarta ,,,plus mund te flasesh me disa veta ne nje koh,,,ose te meresh dhe me ndonje pun shpie haha....!
  fatkeqsisht, ke te drrejt! Interneti ne Shqiperi dhe Kosove, shume i dobet!! Po flas per shpejtesine mesatare, se nese paguan 100€/muaj, kuptohet qe do jet i shpejt.

  Per mua WhatsApp eshte aplikacioni nr. 1 per mesazhe! Kjo risi me video do e beje edhe me te dashur per perdoruesit.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook Messenger tani edhe me video-thirrje (foto/video)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-04-2015, 01:15 PM
 2. Thirrjet zanore me WhatsApp tani edhe nė iOS!
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-04-2015, 12:46 PM
 3. Google Calendar vjen edhe nė iPhone (foto/video)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2015, 08:58 PM
 4. WhatsApp sė shpejti mund tė vijė edhe pėr Desktop (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2014, 11:13 AM
 5. WhatsApp sė shpejti me thirrje me zė (VoIP)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-09-2014, 06:49 PM

Etiketat pėr kėtė Temė