Tė qėnurit banorė tė planetit tokė, na bėn tė jemi ēdo ditė dėshmitarė tė ndodhive tė ndryshme.

Foto pafund shkrepen ēdo ditė duke memorizuar momente e ēaste jete. Por, ka disa foto, tė cilat janė me tė vėrtetė tė paharrueshme dhe na rrėmbejnė zemrėn me njė shikim.

Kjo ėshtė madhėshtia e fotografisė. Ajo ėshtė shumė mė shumė se vetėm njė shkrepje e thjeshtė.

Mė poshtė po ju sjellim 24 foto tė fuqishme nga e gjithė bota qė do tė thyejnė zemrėn tuaj:

/ Top Channel

Per te pare komplet albumin, kliko ketu