SKIP, aplikacioni mė i ri i tregut global ka arritur tė krijojė njė Trailer me vlera tė Hollywood-it.

Qėllimet kryesore tė kėtijė aplikacioni janė:
1. SKIP synon qė shqiptarėt, tė bashkuar t’i arrijnė majat e teknologjisė nė botė.

2. Vetėdijėsimi i njerėzve anė e mbanė botės pėr ngrohjen globale, duke qenė se kjo e fundit po shkakton probleme tė mėdha nė botėn ku ne po jetojmė.

3. Stresi ėshtė bėrė njė ndėr arsyet mė tė mėdha tė vdekjes sė parakohshme tek njerėzit, andaj SKIP u mundėson njerėzve tė qetėsohen duke u koncentruar nė sfidat e lojės.

Pėr tė shkarkuar lojėn nė IOS dhe ANDROID klikoni mė poshtė

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/id1084770835

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skip