Receta Gatimi

Telefonat mė tė mirė qė do tė debutojnė kėtė vit!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Ide Telefonat mė tė mirė qė do tė debutojnė kėtė vit!
  Viti 2016 do tė mbahet nė mend edhe pėr modelet e reja tė telefonave tė avancuar qė do tė debutojnė nė treg.

  Kongresi Botėror Mobil ka kaluar tashmė mirėpo shumė modele tė reja po vijnė, dhe shumicėn prej tyre fansat po i presin me padurim.

  Mėposhtė do t’i listojmė disa prej modeleve mė tė mira qė pritet tė lansohen kėtė vit:

  • Moto E3 and Moto G4 Play – Shtator
  • Surface Phone – Fundvit ose mars 2017
  • Samsung Galaxy Note 6/7 – Gusht
  • Moto Z dhe Moto Z Force – Shtator
  • iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus – Shtator
  • Blackberry Rome & Hamburg – Shtator
  • Nexus 5/6 2016 – Tetor  Megjithatė duhet pėrmendur edhe modelet qė janė lansuar sė fundmi, e tė cilėt hyjnė nė kategorinė e telefonave mė tė mirė tė vitit.

  • OnePlus 3
  • Moto G4 2016
  • Sony Xperia X
  • Sony Xperia XA
  • HTC 10
  • Samsung Galaxy S7
  • LG G5
  • iPhone SE

 2. #2
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  OnePlus 3 & OnePlus 3T. numer 1

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Po flitet qe Galaxy S8 do te vije pa butonin home dhe pa headphone jack! Gjithashtu edhe LG pritet te prezantoje G6 se shpejti!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Duhet shtuar lista per telefonat e vitit 2017

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-12-2015, 05:40 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 11:29 PM
 3. Mire se ju gjej ne kete forum
  Nga Al Capone nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 03:42 PM
 4. PėrShėnDeTJe! Mirė Se Ju GjeTa e Mirė Se Erdha!
  Nga Bl3R0 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-11-2010, 06:02 PM
 5. Mire se ju gjeta o njerez e mire se erdha ;)
  Nga Lapraks4ever nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 12-07-2009, 01:43 PM

Etiketat pėr kėtė Temė