Receta Gatimi

Histori Dashurie!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 51 prej 51
  1. #41
    Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    Ancona, Italy
    Postime
    1,249
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    16
    Pershendetje "Ti je engjelli im" !
    Rralle here lexoj shkrime kaq te gjata, por per cudi kete radhe me terhoqi dhe e lexova me vemendje historine tende. Duket si nje roman i pa perfunduar. Me duket sikur ato fjale qe po nxjerr nga shpirti mundesh vetem ti shkruash dhe jo ti thuash. Leri rreshtat dhe lapsin dhe bej ate qe te kerkon shpirti dhe zemra. Me te vertete nuk ndodhesh ne pozicion te mire, sepse je me femije, si ti si ajo, por me sa lexova une, ndjenja jote te ka bere qe e vetmja gje qe mendon eshte AJO. Dije se shume prej atyre qe do ta lexojne kete qe ke shkruar, thjesht do te te paragjykojne, dhe kjo vetem per faktin se jeni te dy me femije, te rralle do te jene ato qe do te kuptojne, sepse realiteti ky eshte. Mos kerko qe te te kuptojne te tjeret, jeto per ate cka ndjen dhe cfare deshiron, jeto per veten dhe per ate qe do ti perkushtohesh.

  2. #42
    i/e rregjistruar Maska e anniii
    Anėtarėsimi
    Sep 2011
    Postime
    5
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    ""TI JE ENGJELLI IM"" Faleminderit per pergjigjen ,shikoj qe flet me shume bindje the pasion, gjithashtu i sigurt ne pergjigjen e pyetjes qe te bera ,,,,,nje gje nuk jam shume e qart se ca do thuash me termin " tipa me te veshtir" per ata qe kan nje te kaluar te hidhur???? Megjithse ke dhen ca sqarime posht por perseri kur thuhet e veshtir ka shume kuptime ,,,,,une mendoj se jan me te rezervuar ne hapat qe bejn mbase ,gjithashtu nuk besojn leht ashtu sic the edhe ti ,,,,megjithat une ju uroj momente te bukura bashk edhe pse ne pozicione te komplikuara

  3. #43
    i/e rregjistruar 10% Maska e ti je engjelli im
    Anėtarėsimi
    Sep 2011
    Postime
    14
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    po e vertet qe flas me pasion ,bindje dhe siguri sepse te gjitha keto vecori i kam fituar me kalimin e kohes dhe kjo mendoj se me dallon nga ata qe i quajta tipa te veshtir duke ju referuar te kaluares se hidhur te tyre...dhe duke qen se po e perjetoj ne keto moemnte nje situat te till di te bej dallimin ndermjet nje njeriu me te kaluar te qet pa dhimbje dhe te nje njeriu te vuajtur.....termi tip i veshtir permbledh shum brenda tij por qe jo te gjith mund ta shikojne kete gje ...duhet te kalosh shum moemente me keta njerez qe te arrish ti njohesh tamam , por te siguroj qe kur i njef me mire dhe kalon shum kohe me ta ateher arrin ti kuptosh dhe tu japesh te drejt pse kan kaq shum veshtiresi per te pranuar ato qe une apo tipat si une e kan me te leht per ti pranuar ,... kur zoti deri ne kete pjes te jetes te sjell vetem momente te plogeshta te veshtira te hidhura te merr si me then cdo gje te bukur dhe te embel qe ka kjo jete ateher kur nje dite vjen nje moment kaq shum i deshirueshem keta njerez cojne koke lart nga zoti dhe pyesin veten << e ka seriozisht zoti qe me ka sjell kete gje te bukur , apo eshte ndonje kurth i tij per te me lenduar prap ,>> dhe biles kur fillojne te besojne disi te ky momenet qe i vjen ne jete perseri pyesin.<< pse vall u kujtua kaq vone zoti per mua>> ne fakt nuk merr pergjigje nga lart ndaj dhe pytjet ngelen enigm pa pergjigje sepse po te kishte keta tipa nuk do quheshin te veshtir por do kishin emer tjeter ...ndaj dhe veshtiresia e tyre qendron tek plaget e hapura qe u ka krijuar jeta te cilat nuk sherohen ndonjeher ngelen te hapura per te mos u mbyllur asnjeher ,ndaj dhe jeta kur na sjell perball njerzve te till detyra tone eshte qe te mundohemi qe keto plag ti kurojme tu japim ilac nga ilaci tone tu japim jete nga jeta tone .tu japim ate qe neve sna ka munguar ndonjeher dhe ata se kan pat asnjeher ..... faleminderit per bashkbisedimin ishte kenaqesi qe ndaj nje bised te till me ju ...mbremje te kendshme

  4. #44
    i/e rregjistruar 10% Maska e ti je engjelli im
    Anėtarėsimi
    Sep 2011
    Postime
    14
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    shum te faleminderit per fjalet e ngrohta qe ke shkruar, i vleresoj vertet shum dhe te falenderoj nga zemra ... deri me tani ne fakt ne kete forum kam pat fatin te flas me njerez qe me kan kuptuar dhe kjo me ka gezuar shum sepse ne te vertet prisja te kisha dhe reagime dhe paragjykime per vet pozicionin qe ndodhet nje ndjenj e till ...ke te drejt kur thua qe eshte nje roman i paperfunduar sepse ne te vertet ai ska per te perfunduar ndonejehr , edhe kur thua qe mundem me shum te shkruaj se te flas ke plotesisht te drejt sepse nje ndjenj ka kaq shum kerkesa dhe deshira sa ne nje pozicion te till shum prej tyre groposen per te mos u shfaqur asnjeher per te mos i lexuar apo degjuar askush vec shpirtit tend qe i kerkon dhe i deshiron por qe gjithmon ngelen endrra te internuara ne nje kamp shum larg dhe te rrethuar me shum gardhe me tela per te mos dal anjeher prej tyre ....sado qe perpiqemi qe te luftojme padrejtesin dhe te bejme te tjeret te na kuptojme eshte vertet shum e veshtir per te mos then e paarritshme kur gjendjesh perball syve apo vesheve kritik qe mezi presin sa te ven ne pune gojen e tyre te lig dhe te perbaltim dicka kaq te cmueshme qe njeriut i vjen ne jete ,ndaj dhe perpiqem qe te mos me kaloj asnje moment apo rast i kaluar dem dhe i pashijuar,perpiqem te marr gjithcka te bukur me jep kjo ndjenj por per te mos u shkeputur asnjeher edhe ne ato momentte te veshtira qe ka jeta dhe qe nevoja per te qendruar afer nje personi qe do eshte shum me e madhe ....te faleminderit edhe njeher dhe nje mbremje te kendshme te kesh .....

  5. #45
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Nje dit para se te martohej i shkruajta 1 leter qe asaj i dedikohej...me pas vrava veten qe dasma te anullohej. per nje dashuri ne parajs mberrita dhe qellimit kurr nk ia arrita.te nesermen ora 10:00 cast qe aq shum adhuroja si nje engjell nga lart cdo gje shikoja.ajo e veshur nuse me makin te zbukuruar,mua me kishin veshur dhender me arkivol te mbuluar. njerzit e saj te dashur me oriz e qellonin, njerzit e mi me nje grusht dhe me mbulonin. kurorat mbi kok dhe ishin te gezuar,dhe varri im plot kurora ishte mbuluar...te gjithe njerzit ne qytet me buzqeshje e shikonin,por nk e dinin qe ajo ishte vrasesja e nje djali qe ne cdo shtylle e lexonin...enderra e saj u be realitet,enderra ime su be kurr e vertet. varri im nga te tjeret dallohej,per ty nje amanet dedikohej."nese nje dit do te pendohesh eja ne varr duke me thirrur,se me kan veshur dhenderr ty duke te pritur". nese nk vjen dhe vitet kan kaluar,merri kockat e mia,emrin tend kan formuar. ndoshta keshtu do ta kuptosh sa shum te kam DASHURUAR♥!

  6. #46
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Engjelli im, mund te keshilloj diēka gjate procesit te shrimit!

    Perdor paragrafe, dhe pas pikes fillo me shkronje te madhe sepse eshte pak veshtir te lexosh, sidomos kur behet fjale per lexim para ekranit fjali te gjata!

    Faleminderit!

  7. #47
    i/e rregjistruar 10% Maska e ti je engjelli im
    Anėtarėsimi
    Sep 2011
    Postime
    14
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    leter e nje djali drejtuar prinderve te vet......


    prinder te dashur do doja shum qe keto fjal qe po shkruaj ti lexonit nje dite, edhe pse e di qe nuk do i lexoni kurr ndihem te shkruaj dy fjal dhe te shpreh ate qe me juve nuk e shpreh dot ...sot jam .... vjec i mbusha para pak ditesh dhe ndoshta per mua ka qen kjo mosh e cila do me bente qe te perjetoja dy lloj ndjenjash shum te forta nje te mire e nje te keqe, e mira nuk ka lidhje me juve por gjithsesi ne rolin e prinderve do ishit shum te kenaqur po ta merrnit vesh dhe te shikonit djalin tuaj te lumtur..ndersa ndjenja tjeter ka lidhje me juve me rolin tuaj ne jeten time qe nga dita qe me keni hap syte dhe deri me sot qe kam nje shikim te shkelqyer per jeten ....prinderit e mi..sot kam dy femij jam vet prind, jam sic keni qen juve para 30 viteve kur sollet ne jete femijet tuaj dhe i rritet me kushtet e kohes qe jetonit me te mirat dhe te keqijat e saj ...edhe ju jeni te vetdijshem qe kohrat kan ndryshuar shum dhe menyra e jeteses ka ndryshuar per disa mire per disa keq ,per disa lart e per disa posht dhe nuk eshte si koha tuaj kur ishit ne nje nivel pak a shum ...ju kam gjall dhe shum mire me shendet gje e cila me ka ndihmuar ne jete dhe nuk me eshte ber barr dhe uroj tju kem keshtu per shum kohe akoma dhe te mos vuani ne asnje drejtim deri ne momentin qe zoti ka shkruar momentin e ikjes per boten tjeter sepse te gjith nje dite do vdesim ..vdekjes nuk i shangemi dot , por problemi eshte se si e presim vdekjen ne cfare menyre? ka dy menyra ne fakt njera eshte ajo e pritjes me keqardhje per ikjen nga kjo bote e bukur dhe nga njerzit me te cilet jeton dhe shijon gjithcka per te mos dashur kurr te largohesh por te gjendesh ne ngrohtesin e tyre perjetesisht, dhe tjetra nje pritje mosperfillse dhe pa piken e frikes sse largohesh nga kjo bote por me mendimin se ndoshta do jet me mire ne boten tjeter ,,, dhe pse ndodh kjo? sepse ketu posht nuk po gjejme dot ate ngrohetesi per te cilen kemi nevoj , nuk po gjejme dot ate ndihmen qe na nevojitet kur kemi nevoj ,nuk po gjejme dot ate kenaqesi qe te na perfshij dhe te na japi forc per te vazhduar luften e njerzimit per te jetuar e mbijetuar sa me mire e sa me shum te mundemi ..kam pat fatin te njof njerez qe u kan munguar prindrit dhe me ka perfshir nje keqardhje per ta, per mungesen qe i ka shoqeruar ne jete e njerit apo te dy prinderve dhe kam dash tu jap nga vetja ti ndihmoj ti bej te ndihen me mire edhe pse ne kete kohe ndihma time skishte shum fuqi por gjithsesi i kuptoja dhe doja me cdo kusht qe te gjendesha sado pak afer tyre ne kete drejtim ...prinderit e mi te humbasesh nje prind ne jete eshte shum e veshtir por eshte akoma me e veshtir kur nje prind humbet femijen e vet,,,(kete e kam mesuar gjat nje bashkbisedimi te gjat me nje njeri qe ka pat fatin e keq ta jetoj dicka te till)...., gje qe ne nuk e kemi patur per fat te (zi) te pranishem ne jeten tone familjare por qe ne cdo moemnet mund te jemi pjes e nje fati te till dhe duke dite qe dicka e till mund te jet pas deres dhe sa e hap ate mund te te shfaqet para syve ateher duhet te bejme te pamunduren qe kete fat te mos e ndjellim vet por tja lem zotit ne dore qe te na e sjell ather kur eshte e shkruar...po o prinderit e mi kam ber gabime gjat jetes time qe sot po i paguaj,shum her sjua kam degjuar fjalen ju kam kundershtuar dhe kam ber ate qe kam ndjer si me te mire per veten apo familjen time ,por keto nuk jan faktor qe te krijohet mes nesh nje percarje,qe te krijohet nje largesi nje mosperfillje per problemet e njeri tjetrit,nuk jan arsye qe te shkojme njeri tjetrin ne nevoj dhe te mos nderim doren e ta ndihmojme, jo jo jo nuk jan aspak arsye dhe sduhet te pranojme qe te futet mes nesh dicka e till duke qen te gjith mire e afer njeri tjetrit dhe qe te tjeret luten ne zot qe tju jepet edhe njeher mundesia per ta patur te plot familjen e tyre...ju e dini me mire se cdo kush qe nuk ka qen e leht per mua qe te ndertoj nje jete te mire i vetem dhe pa mbeshtetje dhe arsyet i dini shum mire nuk eshte nevoja ti permend,por ky ishte fati im ne jete dhe keshtu qe njeriu i perulet dhe vazhdon jeten me shpresen se nje dite do rregullohen per me mire dhe sdo ket vuajtje te vazhdueshme por te perkohshme ..por ja qe kjo perkohshmeri nuk gjeti vend tek mua dhe keshtu vazhdoi gjate deri me sot qe me detyroi qe te shkruaja dhe te shfryja ate qe nuk e bej dot ne realitet...a mund te me thoni si ka mundesi qe djali tuaj ne pervjetorin qe sapo kaloi te meerte nje urim ashtu te that qe u dogj si kashta nga flaket dhe nuk ngeli asnje shenj ? cfare kam ber qe nuk e di ?cfare shqetimi ju kam sjell? cfare te keqe kam ber kundrejt jush ne kete jet ?mos vall gabimi im eshte qe nuk kam munduar te komunikoj me ju sic duhet ?kjo eshte ?....nqs eshte kjo ateher do me duhet te them qe ky nuk eshte gabimi im por tuaj .une kam qen nje cope plastelin kur kam qen i vogel dhe mund te perpunohesha si te donit ju por jo ne cdo drejtim ama..karakterin nuk ma ndronit dot se ate ma krijoi zoti kur me dha jeten por ka pat plot te tjera qe juve mund te mi ndryshonit dhe sot tju plotesoheshin dhe te mos kishit asnje ankes kundrejt meje ...besoj dhe mendoj qe eshte e vertet fjala qe thot se femija eshte pasqyr e prinderve e asaj qe ata u japin dhe i formojne dhe kete se kam per ju po dhe per vete se dhe femija tim sot dhe neser eshte dhe do te jet nje pasqyrim i punes qe ne kemi ber me ta ...dhe ndaj o prinderit e mi ate komunikim qe ju me kerkoni nuk keni mundesi ta keni sepse nuk ma keni afruar ju me pare qe une tjua jepja sot ...jeni gjyshrit e dy niperve dhe dy mbesave, dy i keni afer dhe dy larg, e di qe largesia te shton mallin dhe te ben me te dhimbsuar dhe e pranoj sepse e kuptoj kete gje, por si vall mund te mbyllni syte dhe te beni sikur nuk njihni realitetin e kushteve ne te cilat jetojne dy niprit tuaj? si do mundesha vall neser dej si gjysh qe do isha qe une te flija ne krevat me dyshek te rregullt dhe te dija qe nipi im po flinte ne krevat portativ me nje dyshek te holl dhe qe ne mengjes qe do ikte per shkoll do e kishte kurrizin cop cop ? a do me zinte gjumi vall ?po juve ju ze ??????????ju e dini shum mire qe ne kemi fjet per shum kohe te 4 ne nje dhom sepse nuk kishim kushte per femijet qe te kalonin nje dimer te ngroht e te benein nje gjum te reatshem...mos vall mendoni se duke ma marr djalin per te fjet nga juve keni ber gjen e duhur dhe jeni te shpelar dhe te mbrojtur nga ato mendime qe me shqetsojne mua ?jo nuk besoj se kjo gje ju ben me te ndjeshem....
    ndoshta do me pyesesh mua ne te ze apo jo gjumi sepse une jam prindi i tij dhe me shum te drejt te me thuash qe krijoi kushte femijes tend ...te jap shum te drejt qe ta thuash dhe mos mendo se nuk kam fajesuar dhe veten kur kam pat mundesi te bej me shum dhe nuk e kam ber duke menduar per te tjera gjera qe ateher me jan dukur me te nevojshme ..jo as vetes nuk ja fal dhe e vuaj shum dhe sot por ja qe nuk me vjen me ajo kohe dhe ndihem i pafuqishem qe tani te bej dicka per ta ndryshuar .....ndaj dhe kam kerkuar ndihm prej jush qe te dilja nga kjo gjendje dhe te kisha mundesi qe te rregulloja disi kushtet e femijve te mi,,por nuk e pata dhe nuk po shikoj ta kem .....si ndihesh o mama meqense fle ne nje dhom ngjitur me mua dhe qe na ndan vetem nje mur duke mundesuar degjimin e levizje dhe zhurmave sidomos naten ne qetsin e saj duke degjuar nipin te kollitet nje jave po nje jave jo????????????
    a te ze gjumi ?a e ke menduar ndonjeher pse e ka ate koll nga se i vjen apo cfare mungon qe ai t emos e ket me ???????/a te shkon ne mendje vall se mund te fler ne nje dhom te ftoht pa ngrohje naten dhe duke u zbuluar naten nga rrobat qe e mbulojne mund te ftohet ????????/
    po arsyen qe pse nuk fle me ngrohje naten e di ? ke menduar ndonejehr qe a ka kaq te ardhura djali yt per ti perballuar kushtet e nevojshme ????????/ nuk mundem te shkruaj dot me shum sepse cdo germ qe shkruaj eshte si nje thik qe me shpon gjithmon e me thell ndaj me mire po i le t e tjerat sepse nuk kam per te patur pergjigje ndonejehr ......sa mire o nena ime ngrite vilen e motres time duke shpenzuar milionat dhe qe sot ne te nuk mungon asgje duke i patur te gjitha pervec dickaje (jetes) ,sepse aty nuk jeton njeri edhe pse jan shpenzuar shum para , ndersa per djalin tend qe jeton ngjitur me ty te ka humb shikimi te ka humb degjimi te ka humb dhembshuria dhe ste ben pershtypje asnje fjal e tija .....cfare kam bereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee??? ?????????????????????
    perseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???????????????????????? ??????

  8. #48
    i/e rregjistruar 10% Maska e ti je engjelli im
    Anėtarėsimi
    Sep 2011
    Postime
    14
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    nuk jeni te zot qe te me tregoni cfare kam ber ndaj jush ? apo cfare nuk kam ber qe duhet te beja ?....vertet qe ne keto momente mund te kem nevoj shum per ndiohmen monetare por duhet te dini qe me shum kam nevoj per juve per fjalen e ngroht per nje buzeqeshje prinderore per nje perqafim nene per nje bised shoqerore me baban kam nevoj per familjen time ...........ju e dini shum mire qe fati me solli ta perballoj i vetem jeten time familjare pa patur mbeshtetje dhe pa patur kuptimin e duhur , e dini shum mire qe e vuaj perbrenda kete gje sepse kemi fol shum dhe i kemi sqaruar te gjitha pakenaqesit qe jan krijuar qe nga dita qe une ndryshova jeten time duke u martuar e deri me sot pas 15 apo 16 vjeteve ,edhe une do doja qe ta kisha jeten time bashkshortore ndryshe dhe jo keshtu sic e kam te kisha njeriun e duhur ne krah qe te me kuptonte qe te me ndihmonte dhe qe te me bente te lumtur nekete bote duke me mbajt dhe mejuve afer e jo te me largonte ,por ja qe jo gjithmon ekemi fatin ne dore jo gjithmon bejme zgjedhjen e duhur ..jo gjithmon zoti na sjell perpara personin ideal , ai kujtohet shum vone per kete gje dhe e sjell jo ne momentin e duhur qe nuk mund te ndryshosh asgje por thjesht te mundohesh qe ti qendrosh sa me afer dhe ta besh pjes te pandashme te jetes tedne edhe pse me keto kushte te veshtira.....nuk di ca te them me shum dhe sjam ne gjendje te shkruaj shum por edhe pse ne pamje te jashtme mund te mos tregoj shum ta dini se me mungojne shum moementet me ju me mungon gjithcka mund te japi nje prind kundrejt femijees ..zoti tju ket s ame mire ne kete jete nga shendeti dhe gjithcka tjeter, djali tuaj do ju qendroj afer gjithmon edhe nqs vazhdon kjo gjendje per kohe te gjat apo dhe nqs keqesohet me shum ....ashtu sic keni patur detyrime kundrejt meje sa dola ne jete kam dhe une detyrimet e mia kundrejt juve ne momente qe sdo mundeni dot ti sherbeni vetes apo njeri tjetrit dhe eshte nje detyrim qe do e bej me dashuri dhe me perkushtim kujdrejt jush ....djali juaj e beri kete shkrim sepse donte diku te shuante disi ate zjarr qe e djeg perbrenda dhe qe sa vjen e me shum po e mundon ,..ME RESPEKT DJALI JUAJ ....

  9. #49
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Vajza qante dhe lotet e saj dale ngadale po preknin cdo pjese te zemres se saj,por djali nuk i merrte per baze. Pas cdo tradhetie, pas cdo genjeshtre ziheshin dhe vajza nga dashuria e madhe qe kishte e falte dhe riktheheshin. Nje dit djali e tradhtoi me mendimin se edhe kete here do ishte njesoj si heret e kaluara. Vajza nga informata e saj e mori vesh si gjithmone dhe djali me nje fytyre te buzeqeshur
    shkoi per ta takuar. Vajza i tha : "Perseri ke bere te njejten gje ?" Djali i thote : ‘Me fal per gabimin, eshte hera fundit" (me pritjen qe pas nje zenke te vogel
    si gjithmon vajza do ta falte). Por vajzes ne moment i rreshkiti nje lot, e fshiu duke e mbajtur ne dore dhe i tha : " E sheh kte Lot ?? Eshte 1% uje , 1% kripe dhe
    98% GJAK.. Por eshte I FUNDIT qe un derdh per ty’ !!!!!!!!! Djali ee ato momente po
    kuptonte dicka … Zemra filloj ti rrihte fort sikur dikush po ja shkulte me zor nga kraharori por nuk po fliste !! Vajza i thote : ‘Kaq mes nesh .. Boll durova tradhetite dhe genjeshtrat e tua… LAMTUMIRE dhe i ktheu kurrizin !! Djalit ne ate moment i del nga goja nje fjale e then me nje ze te dridhur dhe PLOT NDJENJA !! [TE DUA] …
    Vajza pikerisht kte here nuk e besoi dhe iku per te mos u kthyer me KURRE!!!!!!!!!!!!! Djali qe nga ajo dite vuante aq shum sa jeta e tij u shkaterrua … Erdhi dita qe ai u plak, po gjate gjith asaj kohe ai kishte lene gjera shum domethenese me emrin e saj !! Nje dit Vajza tashme nje grua e madhe ne moshe u kthye dhe shkoi pikerisht ne lokalin ku ata shkonin te dy !! Dhe aty ne nje tavoline te vogel, ngjitur me nje parvaz dritareje ishte shkruar dicka dhe kjo po e shihte gjith kureshtje! Por ne momentt nga syte e saj dolen lot. Atje ishte shkruar emri saj, emri tij, nje pik lot ku anash shkruante perqindjet perberse te lotit dhe fjalen e fundit qe i tha djali !! Dhe ne kllapa ishte shkruar (E PARA & E VETMJA PER MUA ? ME FAL) … Vajza u trondit Por tashme ishte shum von .. Djali Kishte vdekur !!..

  10. #50
    Ncncncnc 55% Maska e erinda
    Anėtarėsimi
    Mar 2009
    Vendndodhja
    Atje ku isha dje...
    Postime
    5,014
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    21
    shume prekse si histori kjo,por kuptohet kur te vijne mend s'ti hane as qente!....................meshkujt maskarenj si gjithmone

  11. #51
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
    shume prekse si histori kjo,por kuptohet kur te vijne mend s'ti hane as qente!....................meshkujt maskarenj si gjithmone
    kjo thenje nuk me kujtohej me heret dhe tek 1 teme e bera lemsh lol

    shum te bukura kto historite (:

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

  1. Poezi dashurie...
    Nga erinda nė forum Chit Chat
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 17-10-2014, 11:46 AM
  2. Histori Dashurie
    Nga PinkPrincess nė forum Romanca
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 04-02-2013, 10:55 PM
  3. Austria Skandalizohet nga Nje Histori Dashurie
    Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 24-02-2012, 09:19 PM
  4. Histori dashurie shume e prekshme!
    Nga Erdi nė forum Romanca
    Pėrgjigje: 20
    Postimi i Fundit: 19-02-2012, 08:46 PM
  5. Fraza Dashurie...
    Nga Erinaa nė forum Romanca
    Pėrgjigje: 20
    Postimi i Fundit: 18-02-2012, 08:45 PM