Receta Gatimi

Ajo eshte e tepert


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Roula
  Anėtarėsimi
  Jan 2017
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Ajo eshte e tepert

  Femrat si ajo sa femra te urryera.Ato qe ne syt e tyre kan vetem xhelozi.Po pse te shkatrroni nje lumturi ? Po neser kur ai qe do duash qe supozohet se do duash dike se femrat si ju kane dashuri vetem leket. ju jeni te uleta ju asnjeher sdo kuptoni cfar ju thon ju nuk kuptoni se nuk keni nje zemer ju mund te qani e mund te vdisni vetem nga ajo xhelozi qe ja u grryen shpirtin.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  megjithese nuk e kuptova esencen e temes, ke te drejte, nuk duhet prishur jeta e tjetrit ne asnje menyre!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pastėrtia e tepėrt, e dėmshme
  Nga olsii nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-12-2013, 04:01 PM
 2. Pėrdorimi i tepėrt i smartphonė dėmton shėndetin
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-06-2012, 11:23 PM
 3. Semundjet qe paralajmeron djersitja e tepert !!
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-05-2012, 05:39 PM
 4. Higjiena e tepėrt ėshtė e dėmshme
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 04:49 PM
 5. Kremi i tepėrt shkakton infeksion
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-11-2009, 10:15 AM