Receta Gatimi

windows 7 update


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e laki12
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  11
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  windows 7 update

  pershendetje a duhet aktivizuar kshtu update http://www.lirenti.com/asset.php?fid...7&d=1510578683
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  mendoj se cdo update eshte e rendesishme,per mendimin tim jepi dhe instaloji update-t

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  po! Kliko aty "nach Updates suchen" dhe prit te instalohen!

  Sic te tha Klitoni, cdo update duhet instaluar! Aq me teper ne Windows 7, qe kur M$ nuk do leshoje me update me risi, por vetem te sigurise!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows 8.1 update 2 tė vijė mė 12 Gusht?
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-07-2014, 08:40 AM
 2. Ju lutem ne ndihmoni - Windows Update
  Nga FrancVogli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-06-2014, 09:51 PM
 3. Si tė Azhornoni/Update Drejtuesit/Drivers nė Windows
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 10:00 PM
 4. Windows 7 update
  Nga argent nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 29-11-2011, 10:34 AM