Receta Gatimi

Ndihme ne web...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  Ndihme ne web...

  Dua te ndertoje nje faqe dinamike per turizmin malor.
  Cfare parametrash teknik ti kerkoje dizanjusit te faqes.
  Faleminderit

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Dua te ndertoje nje faqe dinamike per turizmin malor.
  Cfare parametrash teknik ti kerkoje dizanjusit te faqes.
  Faleminderit
  Kjo ėshtė njė pyetje e pėrgjithshme. Kėrkoj tė rankoi sa mė mirė nė seo dhe tė mbaj sa mė shumė vi sad vizitorė.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Dua te ndertoje nje faqe dinamike per turizmin malor.
  Cfare parametrash teknik ti kerkoje dizanjusit te faqes.
  Faleminderit
  Jepi sa me shume informacione mbi strukturen, foto, histori te vendit, sygjerime mbi turizmin dhe nje profesionit ska nevoj per parametra teknik. Arrin te organizoj faqen sipas feedback qe merr.
  Evito template e gatshme dhe hosting e ndare me te tjeret.

  Suksese.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Faleminderit!
  Eshte realizuar.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Faleminderit!
  Eshte realizuar.
  Super, u realizuar sipas qellimit qe kishte? Mund ta publikosh adresen nese deshiron.
  Klm

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Albania Austria Partnerschaft

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Albania Austria Partnerschaft
  adresen e faqes, link!

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19
  Urime per faqen. Paraqitje shume moderne.

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Faleminderit!

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  per fillim nuk duket keq, por duhet punuar ende ne dizajn!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndihmė nė PHP
  Nga alfa1993 nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 12-06-2013, 07:20 AM
 2. Ndihme ne Mac
  Nga nigji nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-11-2012, 11:34 PM
 3. Nje ndihme ne CS
  Nga nigji nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-09-2012, 06:07 PM
 4. Ndihme cd
  Nga edli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-09-2009, 01:57 PM
 5. Ndihme
  Nga pajtimi nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 03:27 PM