Receta Gatimi

Iphone 4 nuk mund te shkarkoj asi gjo?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Leli2016
  Anėtarėsimi
  Feb 2017
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Iphone 4 nuk mund te shkarkoj asi gjo?

  Psh.kam shum nevoj per ekspertin e telefonave ose te atyre qe kan pas ket problem..kam nje iPhone 4 ,kam hap llogari te re icloud dhe App Store.mirrpo kur te Klikoj psh eBay me e shkarku me thot ios9 later .me ndihmoni qfar te bej

  - - - Updated - - -

  This aplikacion recuires IOS9...

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Leli2016 Lexo postimin
  Psh.kam shum nevoj per ekspertin e telefonave ose te atyre qe kan pas ket problem..kam nje iPhone 4 ,kam hap llogari te re icloud dhe App Store.mirrpo kur te Klikoj psh eBay me e shkarku me thot ios9 later .me ndihmoni qfar te bej

  - - - Updated - - -

  This aplikacion recuires IOS9...later
  Qfar te bej...respekt

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19
  Duke iu referuar te dhenave nga GSM Arena:
  Iphone 4 mund te perditesoje sistemin deri ne iOS 7.1.2.
  Ne rastin tend qe aplikacioni te instalohet duhet iOS 9 e siper.

  iPhone 4 eshte smartfon qe ka dale ne Qershor 2010, pra kane kaluar rreth 9 vite, dhe sic duket eshte shume i vjeter.
  Pra zyrtarisht iOS 9 per iPhone 4 nuk ka asnje mbeshtetje nga Apple. Duhet te provosh menyra ne te tjera.
  Me nje kerkim te thjesht ne google "how to install ios 9 on iphone 4", dalin shume faqe qe kane instruksione se si ta instalosh iOS 9 ne iPhone 4, si psh: iSkysoft.toolbox, desk.zoho etj.

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  koha te blesh nje smartphone te ri!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare antivirusi mund te shkarkoj?
  Nga pablita nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 23-12-2014, 05:51 PM
 2. Si mund te shkarkoj ne Pasword
  Nga bleron12 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-04-2011, 01:23 PM
 3. PYETJE-Si mund te shkarkoj ne rapidshare
  Nga andi_pg nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-12-2008, 12:07 AM
 4. ku mund te shkarkoj nje sistem operativ
  Nga aurel nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-11-2008, 03:55 PM

Etiketat pėr kėtė Temė