Receta Gatimi

Misteret e 28 Nentorit 1912


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Misteret e 28 Nentorit 1912

  Nga cila rruge kaloi Ismail Qemali per ne Vlore?
  Cfare i ndodhi? Ku u ngrit flamuri? Ku ndodhet sot ky flamur?
  Kush e shkroi Aktin e Pavaresise? Kush e firmosi dhe ku gjendet sot ky dokument?
  Disa pergjigje te ketyre pyetjeve dihen,
  disa nuk dihen dhe disa kane me shume se nje version.
  Keto dhe te tjera pyetje rreth asaj kohe mundohet t'u pergjigjet
  ky dokumentar i Top Channel.


  http://www.youtube.com/watch?v=NWRwROzEeaU

 2. #2
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Misteret e 28 Nentorit 1912

  http://www.youtube.com/watch?v=oRY9pDjj7Gs

 3. #3
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Misteret e 28 Nentorit 1912

  http://www.youtube.com/watch?v=KKq2kkGDb8g

 4. #4
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Misteret e 28 Nentorit 1912

  http://www.youtube.com/watch?v=iWLGD9P4kZw

 5. #5
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Misteret e 28 Nentorit 1912

  http://www.youtube.com/watch?v=NoO0BxPCibs

 6. #6
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Misteret e 28 Nentorit 1912

  http://www.youtube.com/watch?v=koUHF80a8Gs

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e burim_zh
  Anėtarėsimi
  Mar 2008
  Postime
  22
  Reputacioni
  0

  Re: Misteret e 28 Nentorit 1912

  falemenderit shoki shum per ket dokumentar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 100 Vjet Pavarėsi:1912- 2012 - Sfonde per kompjuter
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 25-11-2012, 09:48 PM
 2. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-11-2012, 07:24 PM
 3. iOS 4.2 gjatė nėntorit
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2010, 03:12 PM
 4. 10 misteret e shkencės
  Nga Negativ nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-01-2009, 05:57 AM
 5. Ja Misteret E Botės
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2007, 07:40 AM