Receta Gatimi

Perballe vetvetes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Perballe vetvetes

  Shpesh kur ulemi kembekryq me vetveten arrime te themi gjithcka, ato qe na pelqejne dhe ato qe nuk na pelqejne.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Me vetveten arrin te shprehesh. Asaj arrin t'i thuash gjithcka qe te tjereve nuk guxon. Perballe vetvetes kupton shume gjera, reflekton mbi shume gjera e arrin te mendosh me qarte. Kur vihesh perballe vetvetes je vetem ti dhe askush tjeter per te te gjykuar apo per te te thene cfare duhet te besh apo te thuash. Je thjesht ti dhe mendimet e tua, qe te bejne me te forte per t'u perballuar me ate qe na pret me pas.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mjek te vetvetes ne kushtet e shtepise !!
  Nga labja nė forum Programe Mjekėsore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-12-2013, 11:18 PM
 2. Meshkujt ‘pėrballė’ dashurisė
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 13-02-2011, 05:59 PM
 3. Facebook pėrballė komunizmit
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-01-2011, 12:55 PM
 4. Champions League, Tirana perballe Stabaek
  Nga Kliton nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-06-2009, 06:35 PM
 5. Milan ne Tirane, perballe kombetares ne 12 maj
  Nga Kliton nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 05:15 PM