Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 8 FillimiFillimi 12345678 I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 159
 1. #81
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  une pash ne dreke jo mbrem...sikur kerceja ne nje sall te madhe balloje...jalla...do kem para perpara se te fle ndonje film antik ...hahahha

 2. #82
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  endrrat > vare cfare endrrash shkone , ne raste se shikoje endrra te mira do te doja te maronte sic po e shkoje ,
  ne raste se shkoje enrra te keqija , do te doja te mos vazhdone me

 3. #83
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ka me shum se 1 jav se shikoj endrra horror ,por eshte interesant se un si rolin kryesor se kam aty,, cdo her shpetoj dhe dal me e forta.

 4. #84
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mbrem psh....mire qe kam bere nje gjume te keq...po as endrrat nuk me lene rehat...pash sikur u mbyta...ncncncnc....

 5. #85
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  nga qe kto koh po lezoj libra policesk ,me doli mbrem ne enderr sikur isha pjes e nje ngjarjeje qe kish ndodh nje vrasje ,.....me shum mister....ku dyshoje te te gjith ata qe ishin pjes e ngjarjes ......e pas shum skenash shum te cuditshme , ne fund fare vrasesi doli nje qe as sma priste mendja. hahaha
  ne mengjes sa hapa syt , thash do e shkruaj tja tregoj nje shoqeje ( qe po lexon pak a sh te njejtet liber ).....po me von mu zbehen komplet detajet e endrres...dhe e lash fare

 6. #86
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e un gjith aktoret e nje filmit se kam par mbrem me erdhe ne enderr , dhe per qudi ai aktori me i mir rrinte larg meje uffffff

 7. #87
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kam pare nje enderr qe me ka tremb per vdekje...sinqerisht...

  sikur isha ne nje vend te mbushura me pem dhe pemet ishin perplot me moll te kuqe...e ne c'do pem ndodhej nje qen...njeri prej tyre ishte i zi i madhe dhe me kafshoi duart....me dhembi shuuuuuuume......aq sa edhe kur u zgjova nuk po e mblidhja dot vehten...ncncnc sa tmerr o zot...

 8. #88
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahaha aurora , mua ashtu me ka dal me gjarper , e kam shkr dhe ktu te kjo tem....bo ca tmerri qe esht ne ato momente

  mbrem....dmth ne ato 3 or gjum......pash sikur kerceja ter kohes kte kengen e tunes prz http://www.youtube.com/watch?v=3KhYDv7Se6A hahahahaha

 9. #89
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahhaha u zgjova dhe shihja si e tromaksur....edhe imagjino pikerisht qente qe une i kam qejf...fillova ca dite ti kisha tmerr...hahahahaha e kam vertet motra...shoh shpesh endrra me qen...ama si kete radhe asnjehere....

  edhe gjarpri nuk eshte mire...ta dish

 10. #90
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  e di e di ,se pyeta ktu e me tha olsi qe gjarpti eshte armik ne realitet hahaha...
  dhe ta dish ti o motra , cf rrjete intrigash , e prapaskenash qe me thurri dikush para ca kohesh , fik pas asaj endrre........ndonjeher sjan kot endrrat moj prz.....

 11. #91
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahahahaha olsi ta shpjegoi moj?....si grat ai lumadh hahahaha

  une psh kam disa endrra qe me dalin...psh po u lava ne det ne enderr e sigurt qe do semurem...hahahahhaa...

  ose po pash leke...sigurt qe do beje sherr...e keto dy endrra i kam te shpeshta...sidomos te dyten ....hahahhhahahaha

 12. #92
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ndonjeher jan dhe psikologjike. si ai horoskopi qe e lexon qe ne mengj....dhe te fiksohet qe do te ndodhi kjo gje sepse e degj te horoskopi....dhe ne fakt te ndodh hahaha....
  ama ka njerez qe i kan endrrat nje me nje. Nga kta njerez kam frik un

 13. #93
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahhahahahha c'pyet ama...tezja ime...edhe kot i thoja une...pash nje enderr keshtu keshtu....booooooo e dramatizon....perkethen c'do fjale...e une rri si shushk ....ca thot kjo mor vlla...hahahahaha

 14. #94
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahahahahaha.........dhe mami im u beson shum. e me thot mos i trego asnjeher endrrat se esht gjynah
  ca brez i cuditshem ! ! .....;p

 15. #95
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  mbrem se mbaj mend ca endrre pash, se un shikoj nat per nat kjo esht e sigurt. por mbrem ne dark kam ber ca muhabet endrrash me ca cuna, tregonim endrrat e cuditshme qe shikonim, jemi shkrir me te qeshur hahahaha dhe tani me vjen te qesh. njeri thoshte, mua me ndjekon qent por nuk iki dot me vrap hahaha.

  ti qelbsin mos i ha genjeshtrat qe te fut labja, molumene

 16. #96
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  mbrem se mbaj mend ca endrre pash, se un shikoj nat per nat kjo esht e sigurt. por mbrem ne dark kam ber ca muhabet endrrash me ca cuna, tregonim endrrat e cuditshme qe shikonim, jemi shkrir me te qeshur hahahaha dhe tani me vjen te qesh. njeri thoshte, mua me ndjekon qent por nuk iki dot me vrap hahaha.

  ti qelbsin mos i ha genjeshtrat qe te fut labja, molumene
  boooo ajo ndjesia qe do te ikesh po nuk iken dot , apo do te flasesh po nuk flet dot eshte e temerrshmeeeeeeeeeeeee
  kto lloj endrrash i shikoja kur isha pak me e vogel...
  kurse tani pergjithsisht me dalin gjerat qe shikoj , mendoj gjat dites.....ato qe me bejn me sh pershtypje dmth....

 17. #97
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  ka me shum se 1 jav se shikoj endrra horror ,por eshte interesant se un si rolin kryesor se kam aty,, cdo her shpetoj dhe dal me e forta.
  sa me fate qe qenke erina shpetoke gjithmone . por na e thuaj dhe ne sekretin qe dhe ne te tjeret te pergatitemi ne rastet e tilla
  endrra qe pashe mbrem ma se mbaje mend . une spara shikoje endrra , ne kte hane jam shu mire

 18. #98
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mbrem ase nuk du ta kujtoj se cfar endrr kam par uu sa jam friksu

 19. #99
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  pash ne enderr sikur nipi im me puthi ne faqe...............dhe do doja te vazhdonte qe un ta merrja hopaa e ta perqafoja forttt fortttt forttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 20. #100
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kohet e fundit shoh endrra te cuditshme....si telenovela hahahhahaa me mbaron pjesa e pare,hap syt...dhee fillon ku mbeti...alllaaaaaa do pare kjo pune ...ncncncnc....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A sheh endrra nje i verber ?!
  Nga rrugaci i vogel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-12-2015, 01:09 AM
 2. Cila eshte endrra juaj ne sirtar ?
  Nga ulkina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 04:59 PM
 3. Boxer, slip apo tanga, cfare kini veshur sot, po ngjyra?
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 11:42 AM
 4. Endrra!!
  Nga Alb-Angel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-01-2009, 10:53 PM

Etiketat pėr kėtė Temė