Receta Gatimi

Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 8 nga 8 FillimiFillimi ... 345678
Rezultatet nga 141 deri tek 159 prej 159
 1. #141
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  hahahahaha po biondia ku ishte
  Bjondia i tha brunes ik sqarohu me ate po nuk pati lek ta harroj

 2. #142
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Bjondia i tha brunes ik sqarohu me ate po nuk pati lek ta harroj
  hahahha po pse nuk e cove ketej nga une

 3. #143
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  hahahha po pse nuk e cove ketej nga une
  I paske leket ti dmth , po me nis ca mua se e rregullojm ate pun pastaj hahaha

 4. #144
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  I paske leket ti dmth , po me nis ca mua se e rregullojm ate pun pastaj hahaha
  hahahha une kam vetem per njeren po kryve pune me gjysem cmimi ti coj

 5. #145
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  hahahha une kam vetem per njeren po kryve pune me gjysem cmimi ti coj
  Ore nisi ti sa te shofi lek vjen vet

 6. #146
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Ore nisi ti sa te shofi lek vjen vet
  hahahhaha
  vetem leku e con ujin perpjet

 7. #147
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  obobobo sa endrra shikojn kta mor aman

 8. #148
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  obobobo sa endrra shikojn kta mor aman
  hahahaa se mos shikojme vetem ne te gjithe shikojne

 9. #149
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  hahahaa se mos shikojme vetem ne te gjithe shikojne
  Jo ore vetem un shof

 10. #150
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Jo ore vetem un shof
  hahah po edhe une shikoj por shikoj brune jo bjonde

 11. #151
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  nuk me kujtohet komplet endrra, por pash qe kisha 1 mace te vogel ne duar! Cfare dmth?

 12. #152
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  sikur takova nipin tim dhe po e perqafoja

 13. #153
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erinaaa
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  25
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sikur takova nipin tim dhe po e perqafoja
  shi si ben kjo, po he se do vi shpejt nipi ahuuu

  un e di sa kohen e fundit po shof endrra pas ores 6 mengjes, dhe cdo her jo te mira

 14. #154
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaaa Lexo postimin
  shi si ben kjo, po he se do vi shpejt nipi ahuuu

  un e di sa kohen e fundit po shof endrra pas ores 6 mengjes, dhe cdo her jo te mira
  do vi , po kur pret ditet te duken muaj .

  ca ben ti motra,,,mir ke qen

 15. #155
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erinaaa
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  25
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  do vi , po kur pret ditet te duken muaj .

  ca ben ti motra,,,mir ke qen
  mir mir o xhan ja pun lodhje etj etj..

  Po ti si kalove sot u lodhe hiq?

 16. #156
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaaa Lexo postimin
  mir mir o xhan ja pun lodhje etj etj..

  Po ti si kalove sot u lodhe hiq?
  sh mir kalova motra ,,, me pakez lodhje , por qe avullon sapo con koken ne jastek hahaha

  mbrem kam par ca endrra shum te cuditshme

 17. #157
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  pash sikur dikush po me godiste njeren nga macet....obobobo si u bera,,,,,bish

 18. #158
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erinaaa
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  25
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pash sikur dikush po me godiste njeren nga macet....obobobo si u bera,,,,,bish
  po akoma me mace ti moj ik andej martohu e merru me kalamaj leri macet moj goc e keqe

 19. #159
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Enderr shum e keqe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 8 nga 8 FillimiFillimi ... 345678

Tema tė ngjashme

 1. A sheh endrra nje i verber ?!
  Nga rrugaci i vogel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-12-2015, 12:09 AM
 2. Cila eshte endrra juaj ne sirtar ?
  Nga ulkina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 03:59 PM
 3. Boxer, slip apo tanga, cfare kini veshur sot, po ngjyra?
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 10:42 AM
 4. Endrra!!
  Nga Alb-Angel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-01-2009, 09:53 PM

Etiketat pėr kėtė Temė