Shpjegim:

Ju pėrgjigjemi problemeve tuaja nė lidhje me menaxhimin e biznesit tuaj.
Ofrojmė konsulencė private pėr ndėrtimin e modeleve Excel, sipas nevojave, pėr administrimin efiēent dhe efikas tė kontabilitetit tuaj.
Nė dispozicionin tuaj pėr ēdo problem:

Dr. Ermal H. (dip. nė Universitetin Jo-Publik Luigi Bocconi te Milanos me specializimin "Administrim, Financė dhe Kontroll" )