Receta Gatimi

Lajme Flash


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Lajme Flash

  Fier- Disa armatime jane gjetur ne nje lagje te fierit nga nje firme ndertuese gjate germimeve prane nje bukeri. Thuet se i perkasin periudhes 97. Ato jane sekuestruar nga policia.

  Tirane- Protesta ne Gerdec ka mbaruar ne heshtje dhe pa fjalime politike. Priten shkaktaret e tragjedis

  Kosove - Maqedonia nesėr do ta njohė Republikėn e Kosovės

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Lajme Flash

  Tirane - Shkon ne 22 numri i te vdekurve ne tragjedin e Gerdecit pas ndrimit te jetes se njerit prejt te plagosurve.

  USA - 6 ekspert te FBI do te mberrijne te merrkuren ne Tirane per te shqyrtuar ngjarjen e Gerdecit.

  Rome - Pashket, Papa uron ne Shqip.

  Moti i keq izolon veriun e Shqiperiese

  MOTI, JAVEN E ARDHSHME TEMPERATURA TE ULETA DHE SHI

  PUNONJESIT E POLICISE, PA KONTRATE NE PUNE

  OKETA: GERDECI, FAJTORET DO DALIN PARA DREJTESISE

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lajme Flash nga Teknologjia
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 12-08-2015, 11:07 PM
 2. Lajme tė ēuditshme nga e gjithė bota
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 67
  Postimi i Fundit: 04-04-2013, 09:35 PM
 3. Shėrbimi pėr lajme propozohet nga krijuesi i Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 02:27 PM
 4. Sport:Futboll disa lajme shkurt.
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-02-2009, 02:42 PM
 5. Ska lajme
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 08:03 PM