Receta Gatimi

Te kthehesh te dashuria e vjeter


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 56
  1. #21
    i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    69
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    shume e sakte inushe por ja vlen qe ta provosh ,njeri bene aaq sa ka ne dore
    po,por pa rezultat... nga pervoja ta them

  2. #22
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga inushja Lexo postimin
    po,por pa rezultat... nga pervoja ta them
    e di e dashur une te dashurin tim pes 3vjetesh e lashe dheqe mendoja qe historia jone do te zgjaste gjithmone por keto jane perralla adoleshentesh tani qe jam vetem kuptoje qe prania e tij me paska penguar te shijoj emn dhe ate cka ema mund ti ofroje te tjereve

  3. #23
    i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    69
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    e di e dashur une te dashurin tim pes 3vjetesh e lashe dheqe mendoja qe historia jone do te zgjaste gjithmone por keto jane perralla adoleshentesh tani qe jam vetem kuptoje qe prania e tij me paska penguar te shijoj emn dhe ate cka ema mund ti ofroje te tjereve
    uaaaaaaaaaaaaaa cfare rastesie???!!!dhe une pas tre vitesh e dergova ne djall.hahahaha.ndonjehere njeriu e kupton icik vone ate per te cilen ka nevoje,por me mire vone se kurre.jeta eshte shume e shkurter per ta bere dhurate te dikujt qe nuk te vlereson sa duhet dhe si rrjedhim dhe nuk te meriton.

  4. #24
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga inushja Lexo postimin
    uaaaaaaaaaaaaaa cfare rastesie???!!!dhe une pas tre vitesh e dergova ne djall.hahahaha.ndonjehere njeriu e kupton icik vone ate per te cilen ka nevoje,por me mire vone se kurre.jeta eshte shume e shkurter per ta bere dhurate te dikujt qe nuk te vlereson sa duhet dhe si rrjedhim dhe nuk te meriton.
    hahahaha jo po do merremi me keto ne po na lodhen moj goce ky i imi ishte xheloze o zot o zot i dukeshe se te gjithe mendjen tek une e kishim ,sa dilja une nga shtepia lufte beheshe dhe pale po te kisha veshur ndonje fustan a fund o zot kur e kujtoj edhe sot me dridhet mishi se shume e paskam duruar

  5. #25
    i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    69
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    hahahaha jo po do merremi me keto ne po na lodhen moj goce ky i imi ishte xheloze o zot o zot i dukeshe se te gjithe mendjen tek une e kishim ,sa dilja une nga shtepia lufte beheshe dhe pale po te kisha veshur ndonje fustan a fund o zot kur e kujtoj edhe sot me dridhet mishi se shume e paskam duruar
    protagoniste te historive te tilla behen ato femra qe kane nevoje per liri dhe per ta jetuar jeten sic ajo duhet jetuar.cdo qenie njerezore meriton shume perkujdesje dhe dashuri,sidomos femra dhe jam e mendimit se persona te tille nuk ndryshojne,por sa vijne e behen me keq dhe nuk ja vlen te vazhdosh nje histori te tille,sado e dhimbshme te jete ndarja,kur t te pret dikush qe te meriton dhe nuk te trajton sic trajtohen femrat ne Afganistan.

    Viiiiiiiiiiiiivvvvvvvvvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaa le donnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeee!!!!

  6. #26
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga inushja Lexo postimin
    protagoniste te historive te tilla behen ato femra qe kane nevoje per liri dhe per ta jetuar jeten sic ajo duhet jetuar.cdo qenie njerezore meriton shume perkujdesje dhe dashuri,sidomos femra dhe jam e mendimit se persona te tille nuk ndryshojne,por sa vijne e behen me keq dhe nuk ja vlen te vazhdosh nje histori te tille,sado e dhimbshme te jete ndarja,kur t te pret dikush qe te meriton dhe nuk te trajton sic trajtohen femrat ne Afganistan.

    Viiiiiiiiiiiiivvvvvvvvvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaa le donnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeee!!!!
    ai moj goce tamam per afganistan ishte te kishte nje ferexhe e te me mbulonte aq i lumtur do te ishte sa sta pret mendja haha

  7. #27
    i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    69
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    atehere me mire per ty. dhe ate ferexhe-ne ta mbaje per ndonje tjeter nese ja jep nje shanc te tille.

  8. #28
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    hahahaha
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga inushja Lexo postimin
    atehere me mire per ty. dhe ate ferexhe-ne ta mbaje per ndonje tjeter nese ja jep nje shanc te tille.

  9. #29
    i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    69
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    hahahaha

  10. #30
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga inushja Lexo postimin
    sa te keqija qe jemi sa mire

  11. #31
    i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    69
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    sa te keqija qe jemi sa mire
    kjo ndodh pasi te jane bere te keqija dhe kerkon te hakmerresh.cdokush e ka te drejten per ta jetuar kete kenaqesi.

  12. #32
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga inushja Lexo postimin
    kjo ndodh pasi te jane bere te keqija dhe kerkon te hakmerresh.cdokush e ka te drejten per ta jetuar kete kenaqesi.
    as ate sme le qe te shijoje ai mori shpare me qafshe e me tha:mi kane rene me privat telefonit mos ke qene ti ?hahahaha sa kam qeshur te betohem
    -jo i thashe une e kisha harruar fare nr tend
    -mire (me tha)ja kalofsh bukur
    -tipike e jotja i thashe aq bukur ja kaloj sa se ke iden hahahaha

  13. #33
    i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    69
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    as ate sme le qe te shijoje ai mori shpare me qafshe e me tha:mi kane rene me privat telefonit mos ke qene ti ?hahahaha sa kam qeshur te betohem
    -jo i thashe une e kisha harruar fare nr tend
    -mire (me tha)ja kalofsh bukur
    -tipike e jotja i thashe aq bukur ja kaloj sa se ke iden hahahaha
    oh my good!!!i'm so sorry...

  14. #34
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga inushja Lexo postimin
    oh my good!!!i'm so sorry...
    hahaha une e kam mrre me shume spotivitet sepse sme intereson me tani me vjen te qesh sa i deshperuar eshte bere

  15. #35
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
    hahahaha jo po do merremi me keto ne po na lodhen moj goce ky i imi ishte xheloze o zot o zot i dukeshe se te gjithe mendjen tek une e kishim ,sa dilja une nga shtepia lufte beheshe dhe pale po te kisha veshur ndonje fustan a fund o zot kur e kujtoj edhe sot me dridhet mishi se shume e paskam duruar
    Po ne fillim ishte zgjedhja juaj e nje mashkulli te tille? Ti je nėnshtruar sa je nėnshtruar pastaj nuk ke duruar dot me, nuk ėshtė faji mashkullit.


    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga inushja Lexo postimin
    protagoniste te historive te tilla behen ato femra qe kane nevoje per liri dhe per ta jetuar jeten sic ajo duhet jetuar.cdo qenie njerezore meriton shume perkujdesje dhe dashuri,sidomos femra dhe jam e mendimit se persona te tille nuk ndryshojne,por sa vijne e behen me keq dhe nuk ja vlen te vazhdosh nje histori te tille,sado e dhimbshme te jete ndarja,kur t te pret dikush qe te meriton dhe nuk te trajton sic trajtohen femrat ne Afganistan.

    Viiiiiiiiiiiiivvvvvvvvvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaa le donnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeee!!!!
    Si trajtohen femrat ne Afganistan? Mund te them se me mire ne Shqipėri! Jemi me te prapambetur nga ana psikologjike ne!

  16. #36
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
    Po ne fillim ishte zgjedhja juaj e nje mashkulli te tille? Ti je nėnshtruar sa je nėnshtruar pastaj nuk ke duruar dot me, nuk ėshtė faji mashkullit.




    Si trajtohen femrat ne Afganistan? Mund te them se me mire ne Shqipėri! Jemi me te prapambetur nga ana psikologjike ne!
    une renix thjesht e kam toleruar por per te nenshtruar as qe behet fjale nuk eshte se nenshtrohem lehte une ,cdo veprim te bere e kam realizuar thjeshte sepse mendoja se nje person sa te njohi dike mire fiton siguri dhe prandaj e vazhdoja,por ne mement qe nje individ shfaq shenja paranojake te semura dhe halucinacione me vjen keq por une heq dore une smund te ndrysh dike qe i pelqen vetja ashtu sic eshte ska te bej me nenshtrimin .sa per femrat ne avganistan te keshilloj te lexosh librat e kalhed hossein qe te kuptosh si trajtohen

  17. #37
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    ok, "tolerim", por besoj se duhet dhe ta kesh kuptuar se nje person si mesohet ne fillim ashtu vazhdon (sidomos meshkujt) pasi "ndryshimi" mund te jete "fatal" ne disa raste! Dhe ai duhet ta kete patur te veshtire te toleronte ty ne kete ndryshim (apo rikthim ne identitet).

  18. #38
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
    ok, "tolerim", por besoj se duhet dhe ta kesh kuptuar se nje person si mesohet ne fillim ashtu vazhdon (sidomos meshkujt) pasi "ndryshimi" mund te jete "fatal" ne disa raste! Dhe ai duhet ta kete patur te veshtire te toleronte ty ne kete ndryshim (apo rikthim ne identitet).
    nuk e kuptoj cdo te thuash ti me tolerim apo rikthim ne identitet seshte se po dija me bikini ne mes te qytetit dhe ai na u habit ,seshte se po ikja me cuna ne night club por ikja me te dhe shoqerin ku ai me njohu por as me to smund te dilnim se zoteria kishte paranojen se me dashuronin,smund te pija nje kafe me shoqet e mia se behej sherr i madh ,smund te pija nje kafe ne barin prane fakultetit se baristi ishte i dashuruar me mua ,por e bukura kur me ndiqte nga prapa te lutem renix une e kam toleruar me iden se e doja dhe me premtonte se do ndryshonte perpost qe kishte dhe veti te mira por une nuk po isha me une po humbte te une ai shpirti i lire luftarak ,i bukur dhe i qete spo me pelqente me ema qe isha keshtuqe secili ne rruge te vetdhe shume lumturi i kam uruar se nga ai kam mesuar shume gjera

  19. #39
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Shiko, mos te duhet ēudi qe e thotė njė mashkull, por ne njė raport mashkulli ėshtė si njė fėmije! Ai duhet mėsuar tamam si te porsalindurit (ne shumicen e rasteve). Pastaj nese ai nuk "mėson" janė gjera te tjera. Sigurisht mund te kesh qėlluar me njė super fanatik, mbase nga frika pėr mos te humb, mbase nga mos dituria (pa ofenduar kėnd), mbase dhe nga bukuria juaj! Sidoqofte thash nje mendim timin duke lexuar bisedat, sidoqoftė s'paska kthim mbrapa!

  20. #40
    i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
    Anėtarėsimi
    Jun 2013
    Postime
    410
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
    Shiko, mos te duhet ēudi qe e thotė njė mashkull, por ne njė raport mashkulli ėshtė si njė fėmije! Ai duhet mėsuar tamam si te porsalindurit (ne shumicen e rasteve). Pastaj nese ai nuk "mėson" janė gjera te tjera. Sigurisht mund te kesh qėlluar me njė super fanatik, mbase nga frika pėr mos te humb, mbase nga mos dituria (pa ofenduar kėnd), mbase dhe nga bukuria juaj! Sidoqofte thash nje mendim timin duke lexuar bisedat, sidoqoftė s'paska kthim mbrapa!
    ta mesoje ozot cme thua me te flisje 2ore thoshte se bej me me fal dhe nga nje vesh i hynte nga tjetri i dilte ,per kthim pas as qe behet fjale sa per fanatik nuk ishte por ishte i fiksuar nga idea se do me humbiste dhe nje ide koti sepse nuk ishte e ushqyer nga une ,ishte nje person shume me pasiguri qe mua me vinte keq pse ai mendonte keshtu sepse ai kishte sukses kishte nje shkollim te mire dhe aktivitete te tijat por gjeja e keqe ishte qe edhe pse me donte shume se per kete jam e sigurte as per mua sndryshonte ,dhe une kisha friken se po te perfundoja me te dhe endrrat e mia do te groposeshin sepse une gjithmone kam qene nje vajze exelente ne studime dhe kam enderruar ta praktikoja ate cfare studioje ,por ai do te diplomohesha une meqe vete ishte shume i mireqenur do te rrija ne shtepi e te merresha me te gjithe diten po endrrat e mia?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

  1. Pėrgjigje: 19
    Postimi i Fundit: 18-05-2013, 10:26 AM
  2. Nje Muze Me Telefona te vjeter,,
    Nga abdullah92 nė forum Galeria Fotografike
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 28-02-2012, 07:56 PM
  3. Gruaja mė e vjetėr nė botė
    Nga vaaldr1n nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 06-10-2011, 08:36 PM
  4. LETĖR MIQVE TĖ MI TĖ VJETĖR
    Nga EMAUS nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 25-09-2008, 10:18 AM
  5. Rikthimi i gardes se vjeter
    Nga kuklla nė forum Elita kombėtare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 15-02-2008, 11:10 AM