Receta Gatimi

Liber per programim Java


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Liber per programim Java

  Nje liber per te gjithe ata qe duan te mesojne te programojne ne Java. Libri eshte ideal per ata qe nisin nga zero. Leksionet jane ne gjuhen angleze te gjitha te ilustruara.

  Vizitoni www.java.al
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 01-11-2018 mė 12:46 PM. Arsyeja: link

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  meqense linku per shkarkim nuk funksionon me, kush eshte i interesuar per te mesuar Java mund te shkarkoje
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 01-11-2018 mė 12:46 PM. Arsyeja: link?

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Poshnjari Lexo postimin
  meqense linku per shkarkim nuk funksionon me, kush eshte i interesuar per te mesuar Java mund te shkarkoje
  as ketu nuk mund te shkarkohet!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  as ketu nuk mund te shkarkohet!
  mund te shkarkohet por duhet te regjistrohesh dhe te besh nje postim. Jane rregullat e forumit.

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Poshnjari Lexo postimin
  mund te shkarkohet por duhet te regjistrohesh dhe te besh nje postim. Jane rregullat e forumit.
  po t'i lexosh rregullat e ketij forumi, e sheh qe nuk lejohet spam neper tema te tjera! Eshte vendi perkates ku mund te "reklamosh" forumin tend!

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  po t'i lexosh rregullat e ketij forumi, e sheh qe nuk lejohet spam neper tema te tjera! Eshte vendi perkates ku mund te "reklamosh" forumin tend!
  Kjo nuk quhet spam. Spami nuk ėshtė kur jep nje link tė dobishėm. Por kur jep link qe nuk ka lidhje me temėn. Nėse nuk e di kuptimin bėj disa kėrkime me shume.

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  ti po din, ti grahi!

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Thumbs up

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Poshnjari Lexo postimin
  Kjo nuk quhet spam. Spami nuk ėshtė kur jep nje link tė dobishėm. Por kur jep link qe nuk ka lidhje me temėn. Nėse nuk e di kuptimin bėj disa kėrkime me shume.
  bejeni upload duke perdor funksionin e forumit ose sherbimet cloud.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  ti po din, ti grahi!
  Faleminderit, link u korigjua

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  bejeni upload duke perdor funksionin e forumit ose sherbimet cloud.  Faleminderit, link u korigjua
  Lol nuk po silleni mirė me editimin e postimeve dhe fshirjen e tyre. Nėse nuk doni futini nje ban llogarisė time dhe jami nė rregull.
  Tung.

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ishte thjesht nje sygjerim! Pasi as link nuk ishte shkarkim direkt, por pas 60 minuta, pasi anetari kishte bere X postime. Klm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Njė libėr qė kushton sa njė makinė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-05-2011, 10:15 PM
 2. Libėr pornografik pėr tė verbrit
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-04-2010, 04:52 PM
 3. Liber mbi Orgazmen Femerore
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-07-2008, 10:55 PM
 4. Liber mbi pastrimin e Windows XP
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-04-2008, 04:44 PM
 5. [JAVA] Disa klasa ne java per chat
  Nga Lirenti nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-05-2007, 03:15 PM