Receta Gatimi

2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Pyetje 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Kemi zgjedhur sfondet me te bukra per telefon. Ato mund te pershtaten te gjithe modeleve te celulareve. Mund ti shkarkoni duke klikuar mbi foto dhe save as...

  Koleksioni i pare me 100 sfonde:
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Koleksioni i dyte i sfondeve per celularin tuaj


 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Bravo Reni, te bukura (disa i kopjova)!

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Po vendos une te preferuarat e mija:
 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Shumica jane fantastike bravo

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Bravo Reno!

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  a mund te me gjej njeri sfonde per blackberry pasi i cili e ka ekranin perse gjeri <-- --> e jo perse gjati

  ju faleminderit

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Boji mer me photoshop! I bo rrumullake po deshe!

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  se kom ket mrokllen una

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi
  a mund te me gjej njeri sfonde per blackberry pasi i cili e ka ekranin perse gjeri <-- --> e jo perse gjati

  ju faleminderit
  me trego ndonje qe te pelqen shume dhe ta pershtat me permasat e blackberry-t

  [hr:3q3p7xhe] 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Ja dhe disa sfonte shume te bukur per telefonat celular. koleksioni mundesuar nga www.albumishqiptar.com


 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj


 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Po e kėrkoja nje postim qe kisha bere qe nga nje faqe mund te pėrshtatje sfondin per te gjithė telefonat.

  Hidhi nje sy ketu : http://lirent.net/mobile/wallpapers-for ... phone.html

  ngarko foton zgjidhe modelin e telefonit dhe beje "crop" shpėto imazhin diku dhe hidhe ne telefon.


 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Poli ja ku i ke disa per blackbarry. 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Po fus edhe une disa nga ato qe kam ne celular.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Akoma Sfonde per Telefonat Celular


 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj


 18. #18
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Faleminderit por jane pak te vogla! Per iPhone duhen te pakten 960x640 pixel!

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Al Capone Lexo postimin
  Faleminderit por jane pak te vogla! Per iPhone duhen te pakten 960x640 pixel!
  kto qenkan postuar ne vitin 2008 ather ska egzistuar iPhone 4

 20. #20
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  shum te bukura qenkan, Faleminderit ReniX

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Vajzat me te nxehta te Panairit te Makinave ne Paris 2012 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-10-2012, 05:28 PM
 2. Keto jane sfondet e Windows 8
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-08-2012, 03:52 PM
 3. Pse bjen intresimi per Librin gjate koheve te nxehta
  Nga gjendar nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-03-2010, 08:26 PM
 4. Krijo sfonde te animuar per celularin tuaj
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-09-2009, 12:54 PM
 5. SHTHURJE TE NXEHTA VERE
  Nga daku323 nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 01-03-2008, 08:51 PM