Receta Gatimi

20vjecarja gjermane fut ne frigorifer foshnjen e porsalindur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  20vjecarja gjermane fut ne frigorifer foshnjen e porsalindur

  20vjecarja gjermane fut ne frigorifer foshnjen e porsalindur....

  Nje 20 vjecare gjermane, u arrestua me akuzen, se futi femijen e saj te porsalindur ne frigorifer,
  me perfundim qe foshnja te lere frymen e tij te fundit aty.
  Vajza e re u paraqit ne polici, pasi nje person i afert i saj, zbuloi trupin e pafat te foshnjes se ngrire ne frigorifer.
  E reja, deklaroi se mendonte se foshnja e saj lindi e vdekur, por nga autopsia doli qe foshnja ishte e gjalle kur ishte futur ne frigorifer.

  Trupi i foshnjes e pafat u zbulua ne varrin e tij te akullt, tre deri ne kater jave pas vendosjes se tij aty.

  Nena e re, bashkejetonte me te dashurin e saj, ne qytezen Hormb am Nekar te Vadhis-Vitermvergjis ne veri perendim te Gjermanise dhe nuk ka femije te tjere.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: 20vjecarja gjermane fut ne frigorifer foshnjen e porsalindur

  sa gjynah per kete foshnjėn. Po dhe kjo pa mend fare. vet e deshi vet e beri

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flashi
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  51
  Reputacioni
  0

  Re: 20vjecarja gjermane fut ne frigorifer foshnjen e porsalindur

  Katastrofe.......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kėrkonin bombė, por gjetėn njė tė porsalindur
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-11-2012, 04:48 PM
 2. Amerikanėt I Fshehin Paratė Nė Frigorifer
  Nga abdullah92 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 16-04-2012, 06:42 PM
 3. Pėr frigorifer tė pastėr !!
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-04-2012, 09:41 PM
 4. Frigorifer me qasje nė internet
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-03-2010, 12:51 PM
 5. Nėna lan foshnjėn me qumėsht gjiri te saj
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 10:56 AM