Receta Gatimi

15 mėnyra pėr tė lidhur kėpucėt!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  15 mėnyra pėr tė lidhur kėpucėt!

  Dhe lidhja e Kepuceve kerkon nje art me vete dhe shume vemendje i kushtohet ne takim me nje person. Pasi shpesh here syte shkojne poshte per nje mendim apo tjeter.

  Ja disa modele si te lidhni kepucet! 15 versione te ndryshme!


 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: 15 mėnyra pėr tė lidhur kėpucėt!

  Flm Reni

  Tani do i nderroj modelet

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: 15 mėnyra pėr tė lidhur kėpucėt!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS
  Flm Reni

  Tani do i nderroj modelet
  keto kishin perfunduar ne nje cep ketu te pc-ja, kam pas dhe disa te tjera do i fus sapo ti gjej

  dhe pse shpesh here i mbaj si menyra e dyte ate kam mesuar qe i vogel hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kėpucėt qė e gjejnė shtėpinė !!
  Nga labja nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 05:26 PM
 2. Pyetje per tu lidhur nga adresa IP
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 10:19 PM
 3. 10 Menyra per te lidhur shallin
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-03-2012, 08:48 PM
 4. Kėpucėt mė tė kushtueshme nė botė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 28-04-2011, 06:50 PM
 5. Kepucet prej Buke!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 13-11-2009, 08:22 PM