Receta Gatimi

Si mund tė kontaktoj me Stafin?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Si mund tė kontaktoj me Stafin?

  Pėr tė kontaktuar me Stafin nuk ėshtė nevoja tė jeni te rregjistruar dhe ka disa menyra te viheni ne kontakt me ne.
  Nje nga me te shpejtat ėshtė plotesimi i formės kontaktimit qe mund ta gjeni ne fund te ēdo faqe:

  Duke zgjedhur nje nje argument dhe nje subjekt per pyetjen, komentet, sygjerimet , bashkepunimin, reklamimin apo tjeter.

  Te gjitha informacionet e derguara do te ruhet privatesia dhe identiteti.

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e ReSpEcT
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Do doja te bashkpunoja me lirenti.com

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReSpEcT Lexo postimin
  Do doja te bashkpunoja me lirenti.com

  http://www.lirenti.com/sendmessage.php

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2013, 08:07 PM
 2. Nje pershendetje per stafin e forumit :)
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-02-2012, 07:01 PM
 3. Pershendetje per stafin e Lirenti.com
  Nga iperhershmi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-11-2010, 11:17 PM
 4. Si mund...
  Nga Operatori nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-07-2009, 04:06 PM
 5. Flamurtari, ambasada nuk pajis me viza stafin
  Nga Kliton nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-07-2009, 03:54 PM