Receta Gatimi

3.3 - Si tė vendos njė foto-imazh nė Forum


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 26 prej 26
 1. #21
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

 2. #22
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  po perpiqem te hedh foto ne forum me an te ksaj faqes http://www.images.lirenti.com/
  po mos vall tani duhet te regjistrohesh aty...sepse sme del ajo faqja e zakonshme...

 3. #23
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Pėr shkak tė abuzimeve ėshtė bėrė e mundur vetėm pėr anėtaret e faqes...

  Ne MP ke te dhėnat pėr hyrje.

  Faleminderit.

 4. #24
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  aa ok, sh flm

 5. #25
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  une personalisht ka vite qe perdor faqen imgur.com dhe nuk ka ndodhur asnjehere te me fshihen imazhet! Edhe kur postoj ne forum, ate perdor sepse eshte me praktike dhe jam edhe i regjistruar dhe imazhet ruhen ne llogarine time.

 6. #26
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Perdorni :
  Kodi:
  http://images.lirenti.com

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. 3.4- Si tė vendos njė Tabel gjatė postimit nė Forum
  Nga ReniX nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-02-2012, 07:23 PM
 2. Pseee?? Foto e avatarit ne forum?
  Nga dDiana nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-12-2011, 10:27 PM
 3. Si te vendosim nje foto ne forum
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-01-2010, 06:09 PM
 4. Si tė postojmė njė foto nė forum
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 07:04 PM
 5. VIDEO - Si te zvogelojmė nje imazh/foto?
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-11-2007, 06:43 PM