Receta Gatimi

Si te vendosim shume imazhe njeheresh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33

  Si te vendosim shume imazhe njeheresh

  Video me poshte do te tregoj si te ngarkoni dhe postoni me shume se 1 imazh njeheresh.

  adresa e sitit qe perdoret ne video eshte: http://images.lirenti.com


  VIDEO

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33

  Re: Paneli nga mund te ngarkoni shume imazhe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lindi 8 femije njeheresh,ka 14 gjithsej,pozon nudo.
  Nga 3r1k0 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-03-2012, 09:22 PM
 2. Si te vendosim nje foto ne forum
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-01-2010, 06:09 PM
 3. Dy universitete njeheresh
  Nga andi_pg nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 12-09-2009, 08:04 AM
 4. Nuk mund te postoj me shume se 3 imazhe ne forum
  Nga Rovi nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-06-2008, 09:37 AM
 5. Si te vendosim nje favicon ne nje faqe?
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2008, 07:09 PM