Receta Gatimi

Nuk mund te postoj me shume se 3 imazhe ne forum


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Rovi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Nuk mund te postoj me shume se 3 imazhe ne forum

  A mund te ndihmoje dikush?

  Kam vene re se nuk mund te postoj me shume se tre foto apo imazhe ne forum

  Me xjerr qe nuk mund te postoni me shume se tre imazhe.

  Kam pare se anetaret e tjere postojne edhe me shume, po une perse jo???

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Nuk mund te postoj me shume se 3 imazhe ne forum

  Ne furum mund te vendosesh 1 deri ne 3 imazhe.

  Lirenti.com ofron sherbime te ndryshme per ngarkimin/publikimin e imazheve.

  nga adresa http://images.lirenti.com ofrojme ngarkimin e imazheve apo videove ne serverat tane falas.

  Mjafton te ndiqni keto hapa te thjeshte per te ngarkuar nje apo disa imazhe njeheresh:


  mund te na shkruani nqs keni problem ne ndonje hap...

  (anetaret e tjere e bejne duke perdorur pikerishe keto sherbime te jashtme.)


  keto behen pasi jane teper praktike dhe te shpejta.


  ose
  [hr:2sg674f4]
  direkt nga forumi mund te shikoni kete panel:
  faleminderit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 25-07-2013, 12:58 AM
 2. Si te postoj nje video YouTube ne forum?
  Nga kristimcs nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-06-2009, 05:07 PM
 3. Nje me shume ne forum.
  Nga chgrp9557 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-03-2009, 12:01 AM
 4. [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 01-07-2008, 11:29 AM
 5. Si te vendosim shume imazhe njeheresh
  Nga ReniX nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-06-2008, 01:35 AM