Receta Gatimi

SMS fundit qe keni derguar!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 38
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Pyetje SMS fundit qe keni derguar!

  Po mendoja qe kam shume kohe pa shkruajtur nje SMS!!!

  Ju kujt ja keni derguar SMS e fundit?

 2. #2
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Re: SMS fundit qe keni derguar!

  un sms-ne e fundit ja kam derguar nje shoku per te pare ndeshjen.
  po ju?

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: SMS fundit qe keni derguar!

  sms e fundit vetem pak minuta para se te fyja ne forum.


  Nothing i went at police office. they gave me the short report form and i need to fill it by myself and will sens at the adress below the form.

  ju do beheni kuriaze te dini cne un ne polici shkoni tek albumi im dhe shikoni...lol...

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20

  Re: SMS fundit qe keni derguar!

  Sms e fundit e shkruajta dje nje shoqes time ne Itali .

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18

  Re: SMS fundit qe keni derguar!

  shoqes: Nuk me dha leje zysha; si thua ta leme pas mesimt?

 6. #6
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Re: SMS fundit qe keni derguar!

  te dashures tani sa ja bera: Naten e mire dhe ti zemer. gjume te embel.

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: SMS fundit qe keni derguar!

  Eleni me merr ne tel ne zyre, ka rene siguresa e dritave dhe se di se cfare ka

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  19

  Re: SMS fundit qe keni derguar!

  ne dat 20, nje shoqes time per ditelindjen

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: SMS fundit qe keni derguar!

  Une deri tani (sot) kam derguar 7- 8 sms, pune pune!!!
  Sa u kurseka kjo kuklla, 1 sms ne muaj dergon: prandaj sme vjen asnje mesazh nga ty, mua!!! Kerrnace!

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  19

  Re: SMS fundit qe keni derguar!

  nuk po e gjej nr mi majmune, po si sme ka rene ndermend tja mar mimes, (une dergoj mesazhe vetem per vit te ri dhe krishtlindje, 1 ne muaj ehste shume) hihi

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: SMS fundit qe keni derguar!

  Po, po, futja kot ti!! Ska gale, ke kohe te me nisesh 3 (includendo anche il compleanno)!!!

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bessa
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  68
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  mamit qenka sms i fundit per te me derguar diku me vetur

 13. #13
  i/e rregjistruar Maska e arbnora
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  8
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sms e fundit ia paskam derguar te dashurit per te ja ber me dije se po shkoj ne vill me familje ehehehe

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  sms e fundit nje shoqeje dje , i ktheva sms qe me kish derguar..

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  sms. ime e fundit. hey mirmbrema. cfar ben goca?

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Para 2 minutave ........

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36


  As qe e mbaj ment!!! Mbase per festat e vitit te ri

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20
  as nuk e kam iden se si dergohet nje sms
  e kam me mire te bej telefoat sesa te shkruaj sms

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  qepar , nje shoqeje..urim per ditlindje

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Para 2 Sek

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Kur ka qen hera e fundit qe keni qare?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 27-12-2015, 12:51 AM
 2. Zbulohet SMS-ja e fundit e studentes derguar te dashurit
  Nga olsii nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 11:55 PM
 3. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 05:17 PM
 4. Facebook kėrkon $100 per t`i derguar njė mesazh dikujt qe nuk e keni tek shoqėria
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-2013, 09:59 PM
 5. [PHP] Script per te derguar e-mail
  Nga ReniX nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2008, 05:43 PM