Receta Gatimi

SMS fundit qe keni derguar!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 38 prej 38
 1. #21
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  sot, sms facebook-ut

 2. #22
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Tani sapo e dergova...

 3. #23
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Para nje gjysme ore

 4. #24
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Nje mikes sime,sapo ja dergova tani

 5. #25
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Para nje ore

 6. #26
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Nje sapo e dergova tani

 7. #27
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  smbaj mend fare

 8. #28
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  italisht
  E basta con sta pace e serenita!
  Ti auguro di non fare un cazzo e guadagnare tanto.
  Di fare sesso tutte le volte che vuoi e con chi vuoi.
  Di vincere la lotteria con un biglietto che hai fregato.
  Che le cose peggiori che ai pensato per chi ti sta sulle palle si avvverino.
  E se mandi questo messaggio a 10 amici.... non succederą un cazzo come al solito, ma almeno qualcuno sorridera
  Buone feste!

 9. #29
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Sot kur bleva nje Bilet! Dmth nje shoqerie trasporti

 10. #30
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  dje, ēeshtje pune!

 11. #31
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  tani sa e dr. nje nje shoqes time (nuk vi dot sonte ne elbasan se jam vetem te puna)

 12. #32
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Sot ne mengjes! Per mos te fol ne cel me ze pergjumesh!

 13. #33
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  nuk me pelqejne mesazhet, me mire komunikimi me ze

 14. #34
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Mesazhe as une nuk kam qejf shume....kur me duhet dicka flas dhe shpejt madje....se koha eshte floriiiii

 15. #35
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  po perdorim whatsapp tani

 16. #36
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ishin kohe te bukura kur prisje paketat me 100 SMS per fundvit


 17. #37
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19
  bli nje buke

 18. #38
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ishin kohe te bukura kur prisje paketat me 100 SMS per fundvit

  hahaha!

  Me kujtohet ajo koha kur 1 SMS kushtonte me pak sesa 1 thirrje dhe keshtu perdornim vetem SMS!

  I fundit ishte sot. PIN kodin e karteles bankare per te mos e harruar me!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Kur ka qen hera e fundit qe keni qare?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 26-12-2015, 11:51 PM
 2. Zbulohet SMS-ja e fundit e studentes derguar te dashurit
  Nga olsii nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 10:55 PM
 3. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 04:17 PM
 4. Facebook kėrkon $100 per t`i derguar njė mesazh dikujt qe nuk e keni tek shoqėria
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-2013, 08:59 PM
 5. [PHP] Script per te derguar e-mail
  Nga ReniX nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2008, 04:43 PM