Receta Gatimi

Tatuazhe seksi per femra


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Tatuazhe seksi per femra


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Tatuazhe seksi per femra


 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Tatuazhe seksi per femra


 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ina MaSooL
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku di une
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Tatuazhe seksi per femra

  tatoo te medhaja nuk jane ne preferencat e mia......nje tatto qe ka ber rihannn ne qafe esht fantastike ........gjerat e vogla dhe te thjeshta me duken shume te bukura, qe i japin hijeshi nje femre sesa tatoo te medhaja ngjyra ngjyra si me qen mashkull duke humbur dhe feminilitetin

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bessa
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  68
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Une kam nje emer po me shkronja shume te vogla ne shpine

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  un preferoj tatu normale dhe jo shum te vogla se edhe te vogla shum skan lezet!!!!!!!!!!

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  mua me pelqen nje tatoo ne qaf eshte cool fare

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mu me pelqejn me shum tatuazhe te vogla fare te vogla

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-06-2011, 11:25 PM
 2. Tatuazhe Henna
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-2008, 04:54 PM
 3. Rihanna femra mė seksi
  Nga Coca-Cola nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-08-2008, 08:24 PM