Pronari i magazinės pėr meshkuj, 'Playboy', Hugh Hefner, dėshiron qė kandidatja republikane pėr zėvendėspresidente tė SHBA-ve, Sarah Palin, tė pozojė e zhveshur pėr magazinėn e tij, nėse ajo dėshton nė garėn pėr tė hyrė nė Shtėpinė e Bardhė. 44-vjeēarja nga Alaska ka njė numėr tė madh adhuruesish meshkuj dhe Hefner ėshtė i bindur se magazina do tė fluturonte nėse ajo pranon tė zhvishet. “Palin do tė ishte e shkėlqyeshme. Nuk e di, por ka diēka shumė seksi tek femrat qė mbajnė syze. Paramendoni si do tė dukej ajo kur t’i heqė syzat. Do tė ishte njė definim i ri i zėvendėspresidentit”, - ka thėnė Hefner.

[align=right:1pf9zaz0]Revista Bluetooth[/align:1pf9zaz0]