Receta Gatimi

Njė shtėpi e thjeshtė dhe e varfėr...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Njė shtėpi e thjeshtė dhe e varfėr...

  Hidhuni njė sy fotografive mė poshtė.
  Nėse jeni kurioz tė mėsoni se ku ėshtė ky hotel, ju informoj se nuk ėshtė hotel, ėshtė SHTĖPI.
  I pėrket familjes sė Zayed bin Sultan Al Nahyan, i cili ėshtė qeveritar nė Abu-Dhabi.
  Audi A8 i argjend... u bė posaēėrisht pėr tė. NUK ĖSHTĖ ARGJEND NĖ NGJYRĖ POR ĖSHTĖ I BĖRĖ KOMPLET ME ARGJEND!!!
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Njė shtėpi e thjeshtė dhe e varfėr...

  wow ēfare qyteti hahaha

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Re: Njė shtėpi e thjeshtė dhe e varfėr...

  ehhhhh qenka per gjynah i shkreti !!!

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Re: Njė shtėpi e thjeshtė dhe e varfėr...

  cte keqe ka ai me ate shtepin?
  Ai njeri te ben gropen me lek

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Njė shtėpi e thjeshtė dhe e varfėr...

  duhet te hapin nje account per te dhuruar para per kete te shkretin

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20

  Re: Njė shtėpi e thjeshtė dhe e varfėr...

  Me i qar hallin qenka ne fakt ....

 7. #7
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  kush do vi te shkojm ta ndihmojm per ta pastru shtepin

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  wow ēfare qyteti hahaha
  Tamam si qytet duket ajo ReniXo.

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Kjo "shtepia e varfer" ta hiqka trurin.

 10. #10
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  un nk e kuptoj ku qendron e "VARFRA" aty !!!

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  pse shtepi i thojne asajt.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Doni tė jetoni deri 100 vjeē? Shumė e thjeshtė
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 14-10-2013, 11:38 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 05:37 PM
 3. Dizajn i ri, mė i thjeshtė pėr MySpace!
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 08:57 AM
 4. Shqipja e varfer nje legjende
  Nga kuklla nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-04-2008, 11:31 AM
 5. Per nje paraqitje sa me te pelqyer dhe sa me te thjeshte
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-03-2008, 01:45 PM