Receta Gatimi

Bretkose brenda nje guri ambre qe para 25 milion vjetesh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Bretkose brenda nje guri ambre qe para 25 milion vjetesh  Meksike, bretkosa e gjetur brenda nje guri ambre mund te kete 25 milion vjet me pare.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Bretkose brenda nje guri ambre qe para 25 milion vjetesh

  uaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuu interesante

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  19

  Re: Bretkose brenda nje guri ambre qe para 25 milion vjetesh

  ambra ne shqip eshte qelibari

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mbi dy milion para-porosi te iPhone 5 brenda 24 oreve!
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-09-2012, 09:43 PM
 2. Njeriu ka pėrdorur zjarrin para njė milion vitesh
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2012, 05:15 PM
 3. Guri i vetmise
  Nga landi i nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-03-2012, 05:19 PM
 4. Firefox 4 shkarkohet mė shumė se 4 milion herė brenda 24 orėve tė para
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 04:23 PM
 5. Shkencetari: Femije te klonuar brenda 2 vjetesh
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-04-2009, 04:28 PM