Receta Gatimi

Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 172
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e aldy
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  in hell
  Postime
  9
  Reputacioni
  0

  Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit nga e dashura ose i dashuri????  UNE PER DO DOJA NJE GOLF 3 Z'DO ISHTE KEQ HAHAHAHAHAHAHAHAHA

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Une nje makine

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e aldy
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  in hell
  Postime
  9
  Reputacioni
  0

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Po pra dhe une kete thashe wolsvagen golf 3...

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Aldy, une kujtova se doje golf nga ata qe luhet ne fusha

  Tani e mora vesh qe kishe fjalen per makine....

  Paskemi te njejten gusto per makine

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Aldy ofendohesh ti nqs te jep nje Golf 5

  lool

  une do doja ne TV plazma gjigand

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e aldy
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  in hell
  Postime
  9
  Reputacioni
  0

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Mire do ishte dhe 5-sa po me mire 3-sh nje here pastaj e prish 3-shin une
  dhe te me sjelli nje 5........hahahahahahahahaha

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Ha ha haha lol
  Po ti thuaj dua dy makina

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e konti
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  74
  Reputacioni
  0

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Po, pooo, ju paskeni gusto te shtrenjta more. Te shkretet ata qe ju duan, se per t'ju kenaqur duhet ta vene doren thelle ne xhep.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  dhe une dua ne ide???

  kush ka ndonje mendim... vertet hall me keto ditelindjet

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Sa materjalist qe jeni mer aman ... une do te doja te me dhuronte nje udhetim ta paharrueshem ne
  ishujt Samoa

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  une do te desha te me dhuronte dashurine e sinqerte te gjitha te tjerat qe u permenden siper nuk me mungojne

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Edhe mua nuk me mungojne gjerat siper, edhe dashurine ma kane dhene. C'te kerkoj une i shkreti?

  PARA sa me shume PARA

  Pastaj qylin e do edhe mbreti!!!

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Edhe une shumicat e gjerat i kam!!!! Atehere po kerkoj JETE sa me shume me i jetuar te gjitha momentet e bukura qe ajo dhuron!!! Po kete gje kush valle ma dhuron????!!!!!

 14. #14
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Po te kisha mundesi nja dy dite t'i jepja une!

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Faleminderit, i pranoj me gjith qef...... por meqe qenke kaq i mir, po ti jap mbrapsht!

 16. #16
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Mbaji mbaji nuk ka problem!

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  po per materialistet si i vete halli

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  epo meqe po ngul kembe po i pranoj, nga zori, por me respekt........

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"8706
  po per materialistet si i vete halli

  Mos u merakos, per sa i perket materialisteve duhet te prisni pak se radha eshte e gjate, prandaj une po kerkoj nje gje tjeter........ por ja kemi len ne dore Altinit, ai avash avash do tju plotesoj deshiren qe te gjithve!!!!

 20. #20
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vana\";p=\"8707
  epo meqe po ngul kembe po i pranoj, nga zori, por me respekt........
  Mos te ngeli hatri? Me vjen shume keq. Me fal!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 76
  Postimi i Fundit: 29-11-2014, 01:12 AM
 2. Cila ka qene dhurata me e bukur qe keni marre?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 04:06 PM
 3. Cila do ish dhuntia qe do te donit te kishit ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 20-04-2013, 09:31 AM
 4. iPad ėshtė dhurata mė e mirė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 02:25 PM
 5. Dhurata e Alisė ėshtė ‘ilegale’
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 02:20 PM