Receta Gatimi

Kush mendoni se do te jete fitues ne big brother ne kete edicion...?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Aciti
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  gjilan kosove
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Kush mendoni se do te jete fitues ne big brother ne kete edicion...?

  te gjitheve po ju pershendes urime me kofte lirenti.com ishalla kalojm mire kettu...

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Pse dolen te gjithe pjesemarresit?

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e Aciti
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  gjilan kosove
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  aha jo ket nuk e kam ditur////por shpresoj qe te jet kosovar se ktu te ne me te madhe po shikohet BB..

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Une nuk kam ndonje preference le te dale kush te doje megjithate publiku e zgjedh.

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e Aciti
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  gjilan kosove
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  popo ke te drejt,,,,

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e Aciti
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  gjilan kosove
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  EMAUS aben me kontraktu ne dy ne msn me mso me shume per ta perdorur ket faqe;;;

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  19
  Nuk mendoni se kjo teme nuk eshte e pershtateshme tek kjo hapesire por tek thashethemet?

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Ok eshte heret per mendimin tim per te menduar kush do fitoje qe ne diten e dyte.

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e lulushe
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  une mendoj se big brother albania duhet ta fitoj adela ose adi

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Tani po i afrohet finales, ēfare date shpallet fituesi?

  Duhet organizuar per ndonje Online SHOW, kush eshte dakort?

 11. #11
  i/e rregjistruar Maska e zoopie
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  5
  Reputacioni
  0
  une mendoj se do ta fitoj Qetsori

 12. #12
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Them se Adi duhet ta fitoj,por sipas thashethemeve flitet se fituesi eshte percaktuar pa filluar akoma BB2,dhe ai eshte Bjordi,gjithmone sipas gojdhenave.

 13. #13
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Kurse une kam degjuar qe cmimi luhet mes Adeles dhe Qetsorit.

 14. #14
  i/e rregjistruar Maska e zoopie
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  5
  Reputacioni
  0
  sipsas sondazheve rezulton se do ta fitoj Qetsori me me shume % votash ,po prap varet ng BB se kujt do tja japi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare dhemb me shume ne kete jete?...
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 12-01-2014, 04:47 PM
 2. kush me gjen kete theme!!?
  Nga Erdi nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-04-2011, 11:29 PM
 3. Ēfarė mendoni pėr kėtė TV LED Philips 40 polsh?
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-09-2010, 05:10 PM
 4. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 11:14 AM
 5. Kush del kete jave 6.5.09 nga BBA 2
  Nga lulushe nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-05-2009, 02:15 AM