Receta Gatimi

Google Voice me telefonata falas dhe nis sfida e Skype


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Ide Google Voice me telefonata falas dhe nis sfida e Skype

  Google Voice


  Quhet Google Voice dhe eshte nje tjeter nga sherbimet qe gjigandi i rrjetit web ofron dhe me te cilin futet ne boten e telefonave. Konsiston ne telefonata falas dhe me ēmime te arsyeshme (2 cent minuti), te dergojme sms ēdo telefoni e celulari. Eshte nje sfide mbi Skype, te eBay, por edhe gjigandeve te telefonis tradicionale.  Sherbimi nuk eshte i disponueshem per te gjithe publikun por per momentin vetem per ata qe kane nje numer Grand Central, nje firme qe Google e ka blere ne vitin 2007 per 50 milion dollare. Google Voice eshte e disponueshme pra vetem per klientet e abonuar ne Grand Central, por rreth nje jave do te jete e mundur te identifikohen dhe ta perdorin te gjithe.

  Ky sherbim eshte i bazuar ne call back qe perdor teknologjin VoIP. Kush do te dije me shume le te vizitoj faqen Google Voice.

  Disa video:
  Thirrja:


  SMS:

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20
  faleminderit Reno per informacionin

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  thnx.............info e mir

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Telefonata Falas nga Viber
  Nga Elti Vlore nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-04-2014, 12:40 PM
 2. Program per Telefonata falas?
  Nga kristimcs nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-02-2012, 10:35 PM
 3. Telefonata falas
  Nga Xhaxha nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-11-2011, 07:09 PM
 4. Telefonata Falas me Google Voice
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-08-2010, 03:58 PM
 5. Google avancon Androidin me Voice Actions dhe Google to Chrome
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 11:49 AM

Etiketat pėr kėtė Temė